آیین سنتی چهارشنبه سوری ممنوع شد

برپایی تجمع در شب چهارشنبه آخر سال ممنوع است

 رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری

 

مجله مراحم: رییس پلیس پیشگیری ناجا به موضوع چهارشنبه آخر سال نیز اشاره و تصریح کرد: خوشبختانه هر ساله برنامه‌های خوبی در این زمینه با همکاری رسانه‌های گروهی و بویژه صدا و سیما داشته‌ایم و توانسته‌ایم در مقایسه با سالهای گذشته هیجانات منفی و مخرب گذشته این مراسم را کاهش دهیم.

 

مهری افزود: در سال جاری نیز همانند هر سال نیروی انتظامی با افرادی که بخواهند برای دیگران مزاحمت ایجاد کرده و معابر اصلی را مسدود کنند، برابر قانون رفتار خواهد کرد.

 

وی اظهار کرد: خوشبختانه با اقدامات صورت‌گرفته تا سال گذشته توانسته‌ایم درصد زیادی از این آسیب‌ها را کم کرده و از آسیب کودکان و نوجوانان که قشر آسیب‌پذیر این مراسم بودند پیشگیری کنیم.

 

مهری افزود: در سال جاری نیز با توجه به نزدیک‌شدن به چهارشنبه آخرسال برنامه‌های خاصی برای پیشگیری از ورود مواد محترقه خطرناک که موجب آسیب به نسل جوان کشور می‌شود را در دستور کار داریم.

 

رییس پلیس پیشگیری ناجا افزود: برپایی تجمع برای برگزاری آیین چهارشنبه سوری ممنوع بوده و اجازه این کار داده نمی‌شود.

 

رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری رقص دختر و پسر ها در چهارشنبه سوری , جشن چهارشنبه سوری

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: