رئیس شورای شهر کلاچای خانواده‌ اش را در آتش سوزاند! +تصاویر

رئیس شورای شهر کلاچای که تنها بازمانده حادثه تلخ آتش‌سوزی خانه‌اش بود، صبح دیروز راز این آتش‌سوزی را فاش کرد. 

مجله مراحم: او با اعترافاتش ماموران پلیس را در مقابل پرونده یک جنایت قرار داد و مشخص شد که این مرد پس از اختلاف با همسرش خانه‌شان را به آتش کشیده است. رئیس شورای شهر کلاچای با یک نقشه آتشین مانع ترک همسر و دو پسرش از خانه شد. 

ساعت ٢٣ شامگاه یکشنبه‌شب وقتی خبر آتش‌سوزی در یکی از مجتمع‌های مسکونی شهر کلاچای به ماموران رسید، 

 

مجله مراحم

هیچ‌کس نمی‌دانست که پشت پرده این حادثه تلخ، سناریوی یک جنایت رقم خورده است. خانه‌ای در خیابان امام خمینی کلاچای گیلان شعله‌ور شده بود و درحال سوختن بود. 

از همان ابتدای ورود ماموران آتش‌نشانی به صحنه ماجرا آنها متوجه شدند که این خانه متعلق به «مرتضی علی‌عسگری» رئیس شورای شهر کلاچای است. این آتش‌سوزی سه قربانی داشت. 

 

 

مادری ٣۵ساله و دو پسر ۵ و ٨ساله‌اش در آتش‌سوزی سوختند و جان خود را از دست دادند. آنها همسر و فرزندان رئیس شورای شهر کلاچای بودند که پس از انتقال به بیمارستان مشخص شد که دچار ٩٠‌درصد سوختگی شده و جان خود را از دست داده‌اند. 

در این میان مرتضی علی‌عسگری نیز که خودش در این حادثه دچار سوختگی شده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و پزشکان اعلام کردند که وی دچار ٢۵‌درصد سوختگی شده است. تا این لحظه هنوز کسی علت اصلی این آتش‌سوزی را اعلام نکرده بود و این آتش‌سوزی یک حادثه معمولی نشان می داد. 

 

تا این‌که دو روز پس از این حادثه یعنی صبح دیروز سرهنگ پایمرد فرمانده انتظامی رودسر اعلام کرد که این آتش‌سوزی عمدی بوده و خود مرتضی علی‌عسگری مرتکب این حادثه شده است. 

براساس اعلام سرهنگ پایمرد، مشخص شد که علی‌عسگری در اعترافاتش به مأموران گفته که خودش مرگ خانواده‌اش را رقم زده است. 

 

رئیس شورای اسلامی شهرکلاچای در اعترافاتش به مأموران گفت: «مدتی بود که با همسرم اختلاف پیدا کرده بودم. این اختلاف از مدت‌ها پیش رخ داده بود و ما همیشه سر این موضوع با هم درگیر بودیم. تا اینکه روز حادثه متوجه شدم که همسرم قصد ترک خانه را دارد. همین موضوع باعث شد تا به شدت عصبانی شوم. درحالی‌که به فکر یک راه چاره برای جلوگیری از رفتن همسرم بودم ناگهان فکری به ذهنم رسید. می‌خواستم مانع خروج همسرم از خانه شوم به همین خاطر در شب حادثه دست به این کار زدم و خانه را به آتش کشیدم.» 

مجله مراحم: رئیس شورای اسلامی شهر کلاچای در ادامه اعترافاتش گفت: «وقتی به فکر آتش زدن خانه افتام، از طریق تماس تلفنی بایکی از آژانس‌های مسافربری حدود ۴ لیتر بنزین تهیه کردم و روی فرش خانه‌ام ریختم اما به علت روشن بودن بخاری شعله‌های آتش به سرعت همه قسمت‌های خانه را فرا گرفت. درحالی‌که با ریختن بنزین روی فرش خانه‌ام همه‌جا آتش گرفته بود، همسرم را دیدم که برای نجات ٢ فرزندمان به داخل اتاق‌خواب رفت. زمانی که به داخل اتاق رفت، آتش شعله‌ور‌تر شد و او نتوانست خودش و پسرانمان را نجات دهد. برای همین گرفتار آتش شد و به همراه فرزندانمان سوخت. من هم سعی کردم آنها را نجات دهم ولی خودم هم دچار سوختگی شدم و دیگر نتوانستم کاری انجام دهم.»

 

با اعتراف این مرد، درحال حاضر مرتضی علی‌عسگری که به علت ٢۵‌درصد سوختگی در بیمارستان به سر می برد، بازداشت و تحت مراقبت ماموران پلیس است. تحقیقات پلیسی در این زمینه همچنان ادامه دارد. 

 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: