کودک آزاری در یکی از مهد کودک های ایران + فیلم

به تازگی کلیپی در فضای مجازی بین کاربران شبکه های اجتماعی منتشر میشود که مربوط به کودک آزاری به شدت دردناک در یکی از مهد کودک های اردبیل است .

 

 

این ویدئو توسط یکی از کارکنان این مهدکودک از مربی مهدکودک گرفته شده است ؛ در این ویدئو مسئول مراقبت با زور غذای را در گلوی کودک فرو میکند و سپس موی او را میکشد و به سمت دیوار هُلش میدهد.

 

 

 

 

 

به گفته صفحات منتشر کننده این کلیپ ؛ این مهد کودک در اردبیل واقع شده است.

 

 

به هرحال این ویدئو ممکن است باعث تألم خاطر شما شود، اما مجبور به نشان دادن بخش‌هایی از عمق فاجعه هستیم.

 

 

دانلود با لینک مستقیم

حجم ۶ مگابایت

Download

حجم ۱۰ مگابایت

Download

 

 

این مربی کودک آزار توسط نیروی انتظامی دستگیر شد برای مشاهده جزئیات دستگیری اینجا کلیک کنید.

 

در کشور آلمان کودک‌آزارانی که بیش از ۲۵ سال سن داشته باشند با نظر موافق کمیسیون پزشکی با استفاده از دارو عقیم می‌شوند. در سوئد نیز قانون مشابهی وجود دارد. در فرانسه و اسپانیا نیز تمهیداتی برای اجرای مورد مشابه انجام گرفته است.

 

 

کودک آزاری در ایالات متحده آمریکا جرمی بسیار جدی محسوب می‌شود و دادگاه می‌تواند برای مجرمان از احکام تعلیقی تا حبس ابد مجازات تعیین کند.

 

 

در ایران هم تا پیش از سال ۱۳۸۱، کودک‌آزاری از جرایم خصوصی شناخته می‌شد و فقط پدر که ولی کودک است، به مثابه مالک کودک حق داشت در صورت رخ دادن کودک‌آزاری شکایت کند. در سال ۸۱ طرحی ۱۲ ماده‌ای به پیشنهاد انجمن حمایت از حقوق کودکان به مجلس ارائه شد و با پیگیری کمیسیون بهداشت مجلس تصویب شد که بر اساس آن کودک آزاری از مصادیق جرایم عمومی قرار گرفت و اعلام جرم علیه مرتکبین کودک‌آزاری ممکن شد.

 

 

 

 

 

توصیه به خانواده ها

 

شاید بهترین توصیه این باشد که از صحت و سلامت مهد کودکی که فرزند خردسال شما را می‌پذیرد اطمینان حاصل کنید، سلامت جسمی و روانی و سوابق تحصیلی مربیان را بررسی کنید. به فرزندانتان آموزش دهید تا هرگونه خشونت را به شما اطلاع دهند.

 

 

هرگونه شکایت یا کبودی یا آثار خشونت فرزندتان را تا انتها و اشد مجازات پیگیری کنید. یادتان باشد که پیگیری تک تک ما به حذف خشونت از جامعه منجر خواهد شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: