کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند +عکس

کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند و ماجرای حرف زدن یک نوزاد و جزئیات حرف زدن یک کودک شش ماهه و عکس نوزاد ۶ ماهه که حرف میزند را ببینید.

کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند

یک نوزاد شش ماهه انگلیسی بر عکس نوزادان دیگر که در دو سالگی حرف میزنند ،
این نوزاد در شش ماهگی شروع به حرف زدن کرده و به راحتی از مادرش درخواست شیر میکند.
ایزابلا اونیشیک، نام نوزاد انگلیسی شش ماهه است که یک نابغه محسوب می شود .
وی علاوه بر حرف زدن در چند ماهگی آهنگ نیز می نوازد.
این دختر شش ماهه موقع تولد نیز با همه نوزادن فرق داشت .
مادر این نوراد نابغه شش ماهه می گوید که زمانی که فرزندش به دنیا آمد هنوز چند روز از تولدش نگذشته بود من متوجه صداهای نامفهومش شدم و گویا کلماتی را به زبان می آورد .

ماجرای حرف زدن یک کودک شش ماهه

بعد از کمی دقت متوجه شدم که کلمه ما را تلفظ میکند و الان که ایزابلا شش ماهه است به راحتی حرف می زند و اکثر جملات را ادا می کند.
ایزابلا دختر شش ماهه حتی می تواند خودش به راحتی راه برود و پیانو بنوازد.
مادر ایزابلا میگوید من هرکز باور نمی کردم دخترم اینقد با هوش و نابغه باشد و خودم کاهی از رفتارش متعجب می شوم.

ایزابلا اونیشیک، نوزاد انگلیسی تباری است که از بدو تولد با نوزادان دیگر تفاوت داشت.
این دختر کوچولو که تنها شش ماه دارد به راحتی صحبت می کند، هنگام گرسنگی از مادرش تقاضای شیر کرده و حتی می تواند آهنگ بنوازد! او نابغه است. ایزابلا اونیشیک، نوزاد انگلیسی تباری است که از بدو تولد با نوزادان دیگر تفاوت داشت.

کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند

کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند

مادر او می گوید: ایزابلا وقتی به دنیا آمد با نوزادان دیگر در بیمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همین نسبت وقتی چند روز از تولدش گذشت با صدایی نامفهوم اما معنا دار می گفت “ما” و در واقع به من و همسرم می فهماند که شیر می خواهد، و الان که او شش ماهه است با صدایی رسا می گوید: مادر ،من شیر می خواهم.

وقتی اولین بار سخنی از او شنیدیم باورمان نمی شد که دختر ۳ ماهه ما بتواند به این شیوایی سخن بگوید اما الان که سه ماه از آن زمان گذشته ، می تواند خودش به دستشویی برود، به آسانی راه رفته و از همه عجیب تر اینکه آهنگ مورد علاقه من که موتسارت آن را نواخته، به راحتی با پیانو بنوازد. 

پدرش که ۴۵ سال سن دارد می گوید: من همیشه در رویاهایم دخترم را جزو نوابغ به حساب می آوردم اما باورم نمی شد که روزی این رویا به واقعیت بپیوندد.

کودک ۶ ماهه‌ای که حرف می زند

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: