سیسمونی طلای مداح معروف صحت دارد؟! +عکس

اخیراً پیامی مبنی بر خرید سیسمونی یک میلیاردی توسط مداح معروف بوشهری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.

 

مجله مراحم: به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.

 

 

 

 

مجله مراحم
 
 
 
 
 

 **شایعه**

اخیراً پیامی مبنی بر خرید سیسمونی یک میلیاردی توسط یک مداح معروف در بوشهر در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است؛ منتشر کنندگان پیام مدعی می‌شوند این مداح در واکنش به رسانه‌ای شدن این موضوع گفته‌ است: «دارندگی و برازندگی مگر از راهنامشروع خریداری شده است مردم هرچه می‌خواهند بگویند برایم مهم نیست».

 

 در ادامه تصاویر منتشر شده منتسب به سیسمونی طلا یک میلیاردی را مشاهده می‌کنید:

 

 

 

 

تکذیب سیسمونی طلای مداح معروف

تکذیب سیسمونی طلای مداح معروف

 
 
 
 **واقعیت**

این مطلب در حالی همچنان در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شود که مصطفی گراشی همان مداح معروف بوشهری و رییس اتاق اصناف استان بوشهر خبر فوق را تکذیب کرده است.

 

 

گراشی پیش از این گفته بود که: «دختری ۲۳ ساله دارم که به تازگی خواستگاری شده و نوه پسری دارم که هشت سال دارد و از زمان گرفتن سیسمونی آن گذشته است. همچنین پسر دومم نیز هنوز بچه دار نشده است».

 

وی در واکنش به انتشار مطلب خرید سیسمونی یک میلیاردی در شبکه‌های اجتماعی تأکید کرد: «یک میلیارد تومان در حدود ۱۲ کیلو و ۲۹۰ گرم طلا است و فکر نمی‌کنم کسی بتواند این میزان طلا را تهیه کند. این هم دروغی مثل بقیه موارد است. همچنین از طریق قانونی پی‌گیر این مسئله هستم».

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: