ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو (عکس)

ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو

ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو میباشد او اولین نامزد این فوتبالیست معروف پرتغالی است رونالدو در طول زندگی خود با دختران یادی رابطه داشته است که ایرینا شایک اولین دختری میباشد که با او رابطه داشته است.

ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو

معرفی ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو

آیرینا شِیک در یمانژلینسک روسیه، بدنیا آمد. پدر او از ترکان باشقیر و مادرش روس بوده است. به گفته خودش غیر معمول به نظر می‌رسد و این خصیصه را از پدرش به ارث برده. مردم اغلب فکر می‌کنند که او اهل آمریکای جنوبی است.

آیرینا می‌گوید: «پدرم نسبت به مردم روسیه چهره‌ای تیره دارد چون او یک باشقیر بود، گاهی اوقات تاتارها هم می‌توانند شبیه برزیلی‌ها باشند.» شِیک می‌گوید: من چشم روشن را از مادرم به ارث بردم. مادرم یک پیانیست بود که موسیقی درس می‌داد او در باشقیر معلم بچه‌ها بود و پدرم در معدن زغال سنگ کار می‌کرد.

او یک خواهر و برادر بزرگتر دارد که اسم خواهرش تاتیانا است. او در سن ۶ سالگی شروع به پیانو زدن کرد. در سن ۹ سالگی وارد مدرسهٔ موسیقی شد وبه مدت ۷ سال در آنجا تحصیل کرد. آیرینا دارای تجربیات زیادی شده بود در نواختن پیانو و آواز در گروه کر ولی همچنان از مادرش می‌خواست که موسیقی یاد او بدهد.

هنگامی که او ۱۴ سال داشت پدرش از عوارض ناشی از سینه پهلو فوت کرد، و خانواده خود را با پول کم ترک کرد مادرش مجبور شد در روز ۲ جا کار کند تا برای خانواده پول کافی فراهم کند.

معرفی ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو

ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو,عکس های ایرینا شایک دوست‌‌ دختر رونالدو,بیوگرافی ایرینا شایک نامزد کریس رونالدو,عکس اولین دوست دختر کریس رونالدو

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: