اوضاع وحشتناک حیوانات سیرک ایران

حیوانات سیرک ایران

حیوانات سیرک ایران به شدت مورد آزار قرار گرفته اند حیوانات سیرک کرمانشاه به نحوه بسیار تکان دهنده ای رام میشوند که صدای فعالان محیط زیست را دراورده است تصویری از خرسی که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است و گفته شده که دندان های این خرس را کشیده اند و او حتی نمیتواند کاهو بخورد!

همچنین ببینید: پرتاب سنگ به حیوانات باغ وحش در خرم آباد

در این سیرک که به تازگی از کرمانشاه آمده، خرسی با شرایط اسفناک نگهداری می‌شود که هیچ دندانی در دهان ندارد و حتی نمی‌تواند کاهو را بجود. جالب اینکه مسئول سیرک می‌گوید، دندان‌های حیوان به دلیل پیری ریخته و زیر بار نمی‌رود که دندان‌های خرس را کشیده‌اند تا رامش کنند.

جدای این خرس، شیری دارند که دندان‌های نیشش کشیده شده و دیگر دندان‌هایش را هم با اره بریده‌اند و زجری که حیوان کشیده را هنوز می‌توان در صورتش دید.

حیوانات آزاری در سیرک های ایران

حیوانات سیرک ایران,سیرک کرمانشاه

 

پس از آنکه فعالان محیط زیست کلان شهر تبریز از ورود سیرکی به شهرشان آگاه شدند که در آن حیوان آزاری جریان داشت، تصمیم گرفتند ‌تحصن کرده و خواستار اخراج این سیرک از شهرشان شوند.

سرانجام با کمک ‌مسئولان محیط زیست استان ـ که جا دارد از ایشان تقدیر و تشکر کنیم ـ امروز مهلت ۲۴ ساعته‌ای به مسئولان این سیرک ابلاغ شد تا در این زمان از شهر تبریز و استان بیرون روند. البته امیدواریم ممنوعیت به‌کار‌گیری حیوانات در سیرک هر چه زود‌تر اجرایی شود تا به کل شاهد چنین صحنه‌های دردناکی در هیچ یک از شهرهای کشورمان نباشیم.

حیوانات سیرک ایران

حیوانات سیرک ایران و حیوانات آزاری در سیرک های ایران,عکسهای حیوان آزاری در سیر و باغ وحش های ایران,شکنجه حیوانات سیرک در کرمانشاه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: