جمع آوری و دستگیری اراذل و اوباش تهران +تصاویر

دستگیری اراذل و اوباش تهران

دستگیری اراذل و اوباش تهران تعداد ۱۰۵ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس براساس گزارشات مردمی و درخواست برخی نهادها از جمله آموزش و پرورش از محلات شرق و جنوب تهران دستگیر و جمع آوری شدند.
مجله مراحم: سردار قادر کریمی جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ ضمن اعلام این مطلب خبر داد که دستگیری‌های صورت گرفته براساس گزارشات مردم از نقاط مختلف تهران صورت گرفته است.

پلیس در عملیات دستگیری این افراد در شرق و جنوب تهران ضمن بازرسی منازل آنها مقادیری مواد مخدر، دو قبضه سلاح شکاری، سه قبضه سلاح جنگی، تعداد چاقو و قمه نیز کشف کرد.
جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین گفت: به دلیل گزارشاتی که از سوی آموزش و پرورش و ساکنان محلات به ما ارائه شده بود، توانستیم ۴۰ نفر از مزاحمین نوامیس را که در محلات ایجاد مزاحمت می‌کردند، دستگیر کنیم. پرونده این افراد نیز تشکیل شده و به مراجع قضایی ارسال خواهد شد. عکس های محمد بابائی عکاس ایرنا و حمید رضا دستجردی عکاس ایسنا از دستگیری اوباش تهران را در زیر می بینید.

دستگیری اراذل و اوباش تهران

جمع آوری و دستگیری اراذل و اوباش تهران

جمع آوری و دستگیری اراذل و اوباش تهران

دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران دستگیری اراذل و اوباش تهران

دستگیری اراذل و اوباش تهران و عکس های لات و لوت تهرانی,عکس های دختران لات تهران,عکس های دختران اراذل تهرانی,تصاویر دستگیری اوباش تهران

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: