اعتماد به همسر در حد مرگ +عکس و فیلم

اعتماد به همسر در حد مرگ را در ادامه ببینید.

در هندوستان یک زن و شوهر جوان  نگاه همه مردم را به سوی خود جلب کرده است و با حرکاتی بسیار مرگبار  و خطرناک کسب درامد مینمایند.

اعتماد به همسر در حد مرگ

مرد حدود ۳۰ سال که در شمشیر بازی خبره است و مهارت بسیار بالایی دارد دست به معرکه گیری عجیبی میزند او به همراه همسر خود به روستاها و شهرهای هندوستان سفر میکند و معرکه میگیرد.

معرکه گیری خیلی خطرناک است او یک نارگیل را روی گلوی همسر خود میگذارد و سپس با شمشیر آن را به نیم تقسیم میکند و در مراحل بعدی میوهای کوچکتری را بر روی گردن و سر همسر خود قرار میدهد و با چشمانی بسته با شمشیر میوه ها را نصف میکند بدون اینکه اسیبی به همسرش برسد.

بسیاری از مردم زنی که قبول کرده مورد آزمایش این مرد قرار بگیرد را دیوانه و عاشق لقب داده اند و معتقدند او اعتماد به همسر در حد مرگ دارد که چنین در اختیارش قرار میگیرد!

اعتماد به همسر در حد مرگ

اگر این مرد در محاسبات ضربه زدنش فقط یک لحظه تمرکزش را از دست بدهد بدون شک همسرش جان خود را از دست میدهد و شمشیر گردن او را قطع میکند

سرعت و دقت ضربه می‌تواند سرنوشت این زن را برای همیشه تغییر دهد. شجاعت او اما مثال‌زدنی است. این زن به همسر خود آن‌چنان اعتماد دارد که حاضر شده نارگیل را بر روی گلوی خود بگذارد و آماده‌ی نمایش شود. نمایشی که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند.

اعتماد به همسر در حد مرگ

مجله مراحم: به گزارش دیلی میل، همسر او فقط باید یک ضربه بزند. اما آیا این ضربه پاسخی درخور اعتماد همسرش به او است؟ این ویدئو منتشرشده از این زوج هندی باعث شده که از آن‌ها به عنوان بااستعدادترین افراد جهان یاد شوند.

اعتماد به همسر در حد مرگ

در حال حاضر این اقدامات این زوج هندی بازتاب گسترده ای را در رسانه های جهان داشته است و به شهرت جهانی رسیده اند و در بیشتر برنامه های تلویزیونی هندوستان شرکت میکنند.

فیلم با شمشیر نصف کردن میوه روی گردن همسر

اعتماد به همسر در حد مرگ و فیلم اعتماد بیش از حد به همسر توسط زن,فیلم وحشتناک از اعتماد زیادی,فیلم نصف کردن همسر از وسط,فیلم معرکه گیر وحشتناک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: