تبریک “یالثارات” برای حمله مسلحانه به دفتر مجله شارلی!

مجله مراحم: گروه انصار حزب الله با صدور بیانیه ای حمله مسلحانه به دفتر مجله طنز فرانسوی شارلی ابدو در پاریس و کشته شدن شماری از روزنامه نگارانش را تبریک گفت.

هفته نامه “یالثارات” ارگان رسمی گروه انصار حزب الله  در ایران در جدیدترین شماره خود از حمله به نشریه فرانسوی شارلی و قتل کاریکاتوریست های آن استقبال کرد.

 

 

مجله مراحم

تبریک

هفته نامه یالثارات همچنین تیتر یک خود را به این ماجرا اختصاص داد و بیانیه تبریک و استقبال “انصار حزب الله” از این حادثه را در صفحه اول خود منتشر کرد.
تیتر یک شماره جدید یالثارات با عنوان “امسال ایام ربیع نور علی نور شد – دشمن هتاک نبی روانه گور شد”‌ با روتیتر ” حمد و سپاس بیکران خدای سرمدی و هزاران تبریک و تهنیت به امت محمدی” است.
در بیانیه انصار حزب الله همچنین از موضع دولت ایران و صداوسیما در برابر حمله به شارلی نیز انتقاد شده است.
حمله به دفتر مجله شارلی و قتل روزنامه نگارانش با محکومیت دولت ایران،‌ حماس،‌ حزب الله لبنان و سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران روبه رو شد. القاعده نیز با صدور بیانیه رسمی،‌ مسؤولیت این حمله را برعهده گرفت.

 

مهمترین بخش های بیانیه انصار حزب الله در تایید و تبریک حمله به شارلی ابدو به این شرح است:‌ 

– اجرای کیفر مشروع ساب النبی ربطی به عمل تروریستی و داعش ندارد.

– عادلانه است حکم فلان محکمه پیزوی غرب لازم الاجرا باشد اما حکم جعفر صادق بر زمین بماند؟

– عملیات کیفر ساب النبی از ماه قبل طراحی و با فریاد ما انتقام پیامبرمان را گرفتیم اجرایی شد.

– موضع انفعالی روحانی در مورد قتل ساب النبی غیرقابل اعتنا و اطلاع رسانی غلط انداز صداوسیما شدیدا محکوم است.

علاوه بر این در سایت اینترنتی نشریه یالثارات درباره شماره جدید این نشریه نیز آمده است:‌  یالثارات در صفحه گزارش خود با نگاهی متفاوت به مسئله حمله به دفتر نشریه «شارلی ابدو» پرداخته و با لایه برداری از جوانب مختلف آن عنوان داشته که قتل سب کنندگان نبی اکرم پدیده ای مبارک در «فعل» این ماجرا دانسته که باید حساب آن را از فاعلان آن جدا ساخت.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: