نامزدی همسر سابق کریستیانو رونالدو با «بردلی کوپر» +عکس

نامزدی همسر سابق کریستیانو رونالدو با «بردلی کوپر»

همسر سابق کریستیانو رونالدو با «بردلی کوپر» نازد کرده است مجله مراحم: پس از جدایی کریستیانو رونالدو از ایرینا شایک سوپرمدل روسی، برخی سایت های خبری هنری با شکار تصاویری از این دو چهره مشهور،  از نامزدی شایک با بردلی کوپر هنرپیشه نامدار هالیوود خبر می دهند. کوپر در فهرست جذاب ترین مردان جهان قرار دارد. 

نامزدی همسر سابق کریستیانو رونالدو با «بردلی کوپر»

بیوگرافی بردلی کوپر

بردلی چارلز کوپر متولد: ۵ ژانویه ۱۹۷۵بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر آمریکایی می‌باشد.

بردلی برای اولین بار بخاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی‌ای همچون آلیاس و جک و بابی شناخته می‌شد.

سپس بازی وی را در فیلم‌هایی همچون مرد پاسخ‌های مثبت و با تو حال نمی‌کند دیدم. اما شهرت بسیار وی از بخاطر بازی در فیلم‌های خماری (۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳)، نامحدود (۲۰۱۱) و ای-تیم (۲۰۱۰) شکل گرفت. بازی وی در فیلم اخاذی آمریکایی که محصول سال ۲۰۱۳ است، بسیار مورد تحصین منتقدین قرار گرفت. بردلی دراین فیلم با کریستین بیل هم‌بازی بود.

وی بخاطر بازی در دو فیلم دفترچه امیدبخش و اخاذی آمریکایی که هردو نیز به کارگردانی دیوید او. راسل هستند، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.

او با بازی در فیلم تک تیرانداز آمریکایی به کارگردانی کلینت ایستوود برای سومین بار نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. بردلی یکی از تهیه کنندگان این فیلم بود و توانست بار چهارم نامزد اسکار شود اما این بار برای بهترین فیلم.

این فیلم در گیشه هم فروش بسیار بالایی داشت. در سال ۲۰۱۱، مجله پیپل نام بردلی کوپر را در لیست جذاب‌ترین مردان جهان قرار داد.

بردلی کوپر همسر دوست دختر رونالدو

نامزدی همسر سابق کریستیانو رونالدو با «بردلی کوپر»

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: