قیافه زشت کریس رونالدو +عکس

سلفی جنجالی کریستیانو رونالدو

عکس کریس رونالدو, سلفی زشت کریستیانو رونالدو, قیافه زشت کریس رونالدو
عکس کریس رونالدو, سلفی زشت کریستیانو رونالدو, قیافه زشت کریس رونالدو

 

کریستیانو رونالدو ( Cristiano Ronaldo ) همیشه هم به آن جذابی که می گویند نیست و گاهی سلفی ها و عکس هایش بسیار عجیب و جنجالی می شود.

«کریس رونالدو» همیشه هم به آن جذابی و خوش قیافگی که بعضی ها می گویند نیست و این بار به شکل عجیبی شمایلش پف کرده است البته بینی او بیشتر به چشم می آید که شاید ناشی از بازی های سختی باشد که بدون گل زدن سپری می کند .

چهره زشت کریستیانو رونالدو

%image_alt%

عکس های کریستیانو رونالدو ، عکس های Cristiano Ronaldo

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو (به پرتغالی:Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro) (زادهٔ ۵ فوریه ۱۹۸۵) که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

او در سال ۲۰۰۷ با انتقال ۸۰ میلیون پوندی‌ اش (۹۴ میلیون یورو، ۱۳۱٫۶ میلیون دلار) از منچستر یونایتد به رئال مادرید ، به گران‌ ترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان تبدیل شد. رکوردی که بر اساس گزارش‌ های منتشر شده، با انتقال ۱۰۰ میلیون یورویی گرت بیل از تاتنهام به رئال مادرید در سال ۲۰۱۳، شکسته شد. با حقوق سالیانه ۲۱ میلیون یورو ، دارای بالاترین درآمد بین بازیکنان فوتبال جهان است و رقم قیدشده در قراردادی وی برای جدایی از رئال مادرید، ۱ میلیارد یورو می‌ باشد. در حال حاضر، برخی وی را بهترین بازیکن فوتبال در جهان و یکی از بهترین‌ های تاریخ فوتبال می‌دانند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: