پرورش تمساح در بزرگترین مزرعه کروکودیل جهان

پرورش تمساح Crocodile breeding

پرورش تمساح Crocodile breeding در بزرگترین مزرعه جهان در شهر بانکوک تایلند قرار دارد در این مزرعه ۳۰ هزار تمساح وجود دارد که با تولید مثل انها یک پرورش تمساح در تایلند راه اندازی شده است پوست و گوشت تمساح در تایلند و کشورهای شرق آسیا طرفداران زیادی دارد از پوست تمساح لباس های زمستانی و گرم و از گوشت ان غذاهای مختلفی تهیه میشود.

همچنین ببینید: پرورش کروکودیل توسط یک دختر ایرانی

بزرگترین مرکز پرورش و نگهداری کروکودیل در جهان مزرعه تمساح بانکوک در ۲۵ کیلومتری جنوب بانکوک است که بیش از ۳۰ هزار تمساح را در خود جای داده است.

بزرگترین مزرعه کروکودیل جهان

مزرعه تمساح ها بانکوک، بزرگترین مزرعه کروکودیل در دنیاست که مسافران تور تایلند را به خود جذب می کند. انگیزه اصلی از احداث پارک کروکودیل بانکوک پرورش و حفظ این جانور و ایجاد جاذبه های گردشگری بانکوک، صادرات کروکودیل (بخصوص پوست آن)، جلوگیری از انقراض گونه های کمیاب این جانور می باشد. بخشی از پارک کروکودیل بانکوک به آموزش، حفاظت،تحقیق و پژوهش در مورد خزندگان و دوزیستان اختصاص یافته است.

همچنین ببینید: بازداشت یک پیرمرد به جرم تجاوز به تمساح

بزرگترین کروکودیل در اینجا که یکی از بهترین دیدنی های بانکوک می باشد، ۶ متر طول و ۱۲۰۰ کیلوگرم وزن دارد. به نام یای و از نژاد استرالیایی در نمایش روزانه این مزرعه، ۲ نفر از تیمار کنندگان کروکودیل ها به مدت نیم ساعت بین آنها می روند و با بازی و نوعی جنگ ساختگی، مردم را سرگرم می کنند. برنامه های دیگری از قبیل شعبده بازی نیز در اینجا برگزار می شود.

پرورش کروکودیل

پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل پرورش تمساح,پرورش کروکودیل

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: