شکارچی ۱۱ آهو در کاشان بازداشت شد +تصاویر

مجله مراحم: عامل کشتار ۱۱ آهوی ماده در کاشان برای تحمل ۳ سال حبس روانه زندان شده و به پرداخت ۲۲ میلیون تومان جزای نقدی محکوم گردید

یک شکارچی متخلف که طی دو سال گذشته اقدام به شکار غیرمجاز تعداد زیادی آهو در عرصه های طبیعی کشور کرده بود، در دادگاه به تحمل سه سال حبس و پرداخت ۲۲۰ میلیون ریالجزای نقدی محکوم شده و با تایید رای در دادگاه تجدید نظر روانه شد.

چندی قبل پلیس آگاهی شهرستان کاشان یک نفر را به جرم سرقت موتورسیکلت بازداشت  نمموده تحت بازجویی و تحقیقات قرار می دهد.

رئیس اداره محیط زیست کاشان در این باره گفت: مامورین پلیس در جریان تحقیقات خود یک دوربین عکاسی متعلق به متهم را بازبینی نموده و در خلال تصاویر موجود در دوربین، با عکس هایی از شکار جانوران وحشی مواجه شدند.

محمود قهرمانی اظهار داشت: موضوع به اداره حفاظت محیط زیست کاشان منتقل شده و کارشناسان محیط زیست در بررسی تصاویر، شکار غیرمجاز یازده آهوی ماده توسط متهم را شناسایی و تایید نمودند.

تصاویر زیر بخشی از جنایات این شکارچی متخلف در طول دو سال گذشته می باشد که از داخل دوربین وی کشف شده است:

بنابراین با شکایت اداره حفاظت محیط زیست کاشان، متهم علاوه بر جرم سرقت موتورسیکلت، از بابت شکار غیرمجاز ۱۱ آهو نیز تحت محاکمه قرار گرفت.

در جریان رسیدگی به این پرونده در شعبه ۱۰۱ دادگاه جزائی کاشان، متهم از بابت شکار غیرمجاز ۱۱ آهو به تحمل ۳ سال حبس تعزیری (زندان غیر قابل خرید) و مصادره اسلحه بکار رفته در جریان شکار غیرمجاز محکوم شد.

با اعتراض وکیل مدافع متهم به رای صادره، پرونده جهت رسیدگی مجدد به دادگاه تجدیدنظر استان اصفهان ارجاع گردید.

در جریان بررسی مجدد پرونده، قضات دادگاه تجدیدنظر دلایل متهم برای اعتراض به رای بدوی را غیرموجه و رای دادگاه بدوی را قطعی دانستند.

تصاویر زیر بخشی از جنایات این شکارچی متخلف در طول دو سال گذشته می باشد که از داخل دوربین وی کشف شده است:

 

 

 

شکارچی بی رحم

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: