له شدن سرنشینان پراید +تصاویر

له شدن سرنشینان پراید زیر بونکر متاسفانه دو سر نشین پراید جان باختند.

له شدن سرنشینان پراید

له شدن سرنشینان پراید

 

سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر واژگونی یک خودروی بونکر بر روی یک دستگاه پراید، دو سرنشین پراید جان باختند.

کاظم هاشم‌آبادی با اعلام خبر واژگونی مرگبار بونکر بر روی خودروی پراید در جاده قدیم کرج درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۱ صبح امروز واژگونی خودروی بونکر بر روی خودروی پراید در جاده قدیم کرج به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی و دو گروه امداد و نجات همراه با دو دستگاه جرثقیل ۴۰ تنی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی بونکر حین حرکت در مسیر به علل نامعلومی با یک دستگاه پژو ۲۰۶ تصادف کرده و پس از برخورد با گاردیل بر روی یک دستگاه پراید واژگون شده است همچنین اطلاعات اولیه حاکی از آن بود که دو سرنشین داخل پراید محبوس شده‌اند.

له شدن سرنشینان پراید

افتادن تریلی روی پراید

له شدن سرنشینان پراید

سقوط بونکر روی پراید

له شدن سرنشینان پراید

واژگونی تریلی روی پراید

له شدن سرنشینان پراید

له شدن پراید همراه با سرنشینان

له شدن سرنشینان پراید

له شدن سرنشینان پراید

هاشم‌آبادی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کردند،؛ در ابتدا با استفاده از دو جرثقیل بونکر را از روی پراید مچاله شده برداشته و در ادامه عملیات با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی قطعات پراید را برش دادند.

وی خاطرنشان کرد: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه و معیانات اولیه مشخص شد هر دو سرنشین پراید (مرد و زن چهل ساله) در همان لحظات اولیه حادثه به علت شدت جراحات جان خود را از دست داده‌اند همچنین عملیات پس از ایمن‌سازی محل حادثه و انتقال خودروها به مکان دیگر پایان یافت و محل حادثه برای بررسی بیشتر به عوامل انتظامی تحویل داده شد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: