گریه کردن ایوانکا از دست پدرش +عکس

گریه کردن ایوانکا از دست پدرش خبری است که همه خبرگزاری های دنیا به آن پرداخته اند. گویا در یک جلسه ای که ایوانکا و پدرش دونالد ترامپ حضور داشته اند بحث بر سر حقوق زنان افتاده که دونالد ترامپ این مبحث را به سخره گرفته و به دخترش گفته ساکت شو! ایوانکا هم که به خاطر این حرکت پدرش بسیار ناراحت شده با گریه جلسه را ترک کرده است.

گریه کردن ایوانکا از دست پدرش

گریه کردن ایوانکا از دست پدرش

بی احترامی ترامپ به دخترش

یکی از سوژه‌های داغ این روزهای فضای مجازی ایوانکا دختر دونالد ترامپ است که گاهی اوقات بیشتر از پدرش که رئیس جمهور آمریکا است مورد توجه رسانه ها قرار می گیرد.

همچنین ببینید: ایوانکا ترامپ الگوی همه دختران جوان +تصاویر

تازه‌ترین مساله‌ای که دوباره نام ایوانکا را بر سر زبانها انداخته است، عصبانیت و گریه کردن او از دست پدرش و ترک جلسه مهمی بوده که در آن حضور داشتند. ماجرا از انتشار یک فایل صوتی از صدای ترامپ شروع شد که گویا در آن نسبت به خشونت علیه زنان ابراز خشنودی کرده و از این موضوع مفتخر بود. با دست به دست شدن این فایل صوتی، صدای طبل رسوایی ترامپ به گوش همه رسید و این موضوع برای دخترش که مدعیِ تلاش برای دفاع از حقوق زنان و از بین بردن تبعیض جنسیتی بود، بسیار گران تمام شد.

همچنین ببینید: سلفی ایوانکا ترامپ بدون آرایش + تصاویر

ناکامی ایوانکا در رابطه با متقاعد کردن پدرش دونالد ترامپ برای عذرخواهی راجع به سخنرانی شرم آورش درباره آزار و اذیت زنان موجب شد که وی در آخر با گریه و ناراحتی از محل برگزاری جلسه خارج شود.

گریه کردن ایوانکا از دست پدرش +عکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: