جنایات جدید داعش! قطع دست و پا در ملاعام (تصاویر ۱۸+)

قطع دست و پا در ملاعام جنایات جدید داعش و عکس های قطع کردن دست و پای مردم توسط داعش در ملاعام و عکس های جنایات داعش بدون سانسور را در این صفحه ببینید.

قطع دست و پا در ملاعام

گروه تروریستی تکفیری داعش که با تغییر نام دادن استان حسکه سوریه نام ولایت برکه را بر این استان نهاده است روز گذشته جنایتی بی‌سابقه در این منطقه انجام داد.

مجله مراحم: این گروه تکفیری اعلام کرد دو نفر از افرادی که به اتهام جعل و سرقت توسط پلیس‌های دولت اسلامی دستگیر شده‌اند با حکم قاضی شرع به قطع دست و پا محکوم شده‌اند.

داعش با بیان اینکه قاضی دستور اجرای این حکم در ملأعام داده؛ جمعیت زیادی از ساکنان حسکه را برای مشاهده اجرای این حکم وحشتناک در میدان اعدام جمع کرده بود.

قطع کردن پا در ملاعام توسط داعش

گروه تروریستی داعش که اینگونه اعمال هولناک را برای ایجاد رعب و وحشت و محکم‌تر مناطق تحت سیطره خود انجام می‌دهد درحالی شهروندان سوری را به اتهام سرقت اعدام و یا محکوم به قطع عضو می‌کند که عناصر خود این گروه به دزدیدن پول مردم و چپاول اموال عمومی و خصوصی در مناطق تحت سیطره خود شهره شده‌اند.

رسوایی‌های این مزدوران به حدی رسیده که صدها رأس گاو و گوسفند مردم را به سرقت برده و گوشت آن‌ها را به قیمت‌های گزافی به فروش می‌گذارند.

گروه داعش که هم‌اکنون از تندرو‌ترین گروه‌های تروریستی در جهان است تاکنون جنایات بی‌شماری در سوریه و نیز عراق مرتکب شده است اما قطع پا توسط این گروه در ملأعام برای نخستین بار است که صورت می‌گیرد.

جنایات داعش بدون سانسور

قطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دست

قطع کردن دست توسط داعش

قطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دستقطع دست و پا در ملاعام,قطع کردن پا,قطع کردن دست

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: