داعش خلبان اردنی را آتش زد و جزغاله کرد + فیلم و تصاویر

عناصر تکفیری داعش «معاذ الکساسبة» خلبان اردنی را زنده زنده سوزاندند.

مجله مراحم: به گزارش خبرگزاری فرانسه، داعش اعلام کرد که پس از آنکه گفتگوها با دولت اردن به شکست انجامید، الکساسبه را آتش زد.

این گروه تروریستی در پایگاه اینترنتی خود اعلام کرد که تصاویر سوزانده شدن وی را منتشر می‌کند.

 

داعشی ها در جنایات خود به روش جدید دست زده‌اند که همانا آتش زدن اسرای خود می باشد.
هواپیمای معاذ الکساسبه خلبان اردنی ماه گذشته در حالیکه مواضع داعش را بمباران می کرد سرنگون و به اسارت داعشی ها در آمد و مذاکرات برای آزادی او نیز بی نتیجه ماند.
در تصاویر منتشر شده، خلبان نگون بخت اردنی را در قفسی نشان می دهد که شعله های آتش او را در بر گرفته‌ است!

حجم: ۵ مگابایت

دانلود با لینک مستقیم

 

مشاهده آنلاین 

تصویری که روند سوزاندن معاذ الکساسبه را نشان می دهد پایگاه اینترنتی فرقان وابسته به داعش پخش کرد و مدت آن بیست و پنج دقیقه است. این فیلم با استفاده از فن آوریهای پیشرفته تهیه شده و از جلوه های ویژه ای برخوردار است. این فیلم پیامی روشن به ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا و نظام اردن دارد و نشان می دهد بر اساس راهبرد ایجاد رعب و وحشتی که داعش در پیش گرفته ، تهیه شده است.

در فیلمی که سوزاندن خلبان اردنی را نشان می دهد حرفه ای گری بالایی را در زمینه های تهیه سناریو ، تصویربرداری ، تدوین و جلوه های ویژه می بینیم.

مدت این فیلم که بیست و پنج دقیقه است با نمایشی آغاز می شود که نظام اردن را به خیانت و مزدوری متهم می کند. داعش در این بخش عبدالله دوم پادشاه اردن را مسئول اعزام خلبانان اردنی برای حمله به مواضع این سازمان متهم می کند.

این گروه تلاش می کند با این فیلم افکار عمومی را قانع کند که داعش سازمانی است که با دشمنان اسلام می جنگد و دیگران با دشمن همکاری می کنند. پس از آن فیلم به بخش دیگری از سناریو منتقل می شود و اعترافات خلبان اسیر اردنی را پخش می کند.

در چهره اسیر اردنی آثار شکنجه دیده می شود و وی در این اعترافات از کشورهای عربی شرکت کننده در ائتلاف بین المللی و نقش هر کدام ، انواع تسلیحات استفاده شده بر ضد داعش و اسامی خلبانان شرکت کننده در حملات هوایی ائتلاف بیان می کند. پس از آن تصاویری از حملاتی که ائتلاف بین المللی بر ضد داعش انجام داده است پخش می شود که هدف از آن نشان دادن جنایات ائتلاف بر ضد زنان و کودکان و توجیه اقدامات داعش است.

در این فیلم این سازمان با روش تصویربداری از نیروهای خود تلاش می کند آنها را در موضع قدرت قرار دهد و برتری آنها را به نمایش بگذارد. همه بخشهای این فیلم با حرفه ای گری بالایی تصویر برداری شده است و هیچ چیز بدون معنا نیست. قرار گرفتن دوربین مقابل موضوعات تصویر برداری شده ، زاویه دوربین و دقت انتقال از یک تصویر به تصویر بعد ، همه آنها برای بالا بردن سطح رعب و وحشت صورت می گیرد و تلاش می کند اقدامی را که می خواهد انجام دهد با این تصاویر توجیه کند.  

 

daesh.ir04917489174971941-2 81781_26981779_892
خلبان اردنی , داعش خلبان اردنی را آتش زد +عکس
 
 81780_210
81783_368
daesh.ir04917489174971941-7daesh.ir04917489174971941-9-620x345
81784_511
 
 
 
 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: