دستمزد روزانه یک میلیون تومان برای دختران مانکن تهران

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه دستمزد بعضی از مانکن های خانم برای نمایش دادن در مزون های مد و لباس روزانه به بیش از یک میلیون می رسد، تصریح کرد: امروزه شاهد آن هستیم که مدهای مختلفی دیگر مانند پوشیدن ساپورت توسط خانم ها نیز در جامعه رواج پیدا کرده است.

دستمزد روزانه بیش از یک میلیون تومان برای دخترانی که مانکن شوند/مزون های غیر قانونی مد و لباس در تهران جمع آوری شوندمحمد حقانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی تهران پرس اظهار داشت: این روزها با فرا رسیدن فصل گرما شاهد بدحجابی روز افزون  دختران در سطح شهر تهران هستیم که برای حل این معضل باید راه کارهایی اصولی اتخاذ کرد.

وی با اشاره به مشکلات متعدد موجود در جامعه ادامه داد: ریشه بیشتر مشکلات موجود در جامعه به بی فرهنگی در آن زمینه برمی گردد و معتقدم که مسئولان با ارائه راهکا رهای درست و اعتبارات کافی می توانند در زمینه های مختلف با فرهنگ سازی مبتنی با دین و عقاید اسلامی جامعه اکثر مشکلات را برطرف کنند.

عضو شورای شهر تهران افزود: مزون ها، فروشگاه ها و حتی شرکت های توزیع البسه خارجی و داخلی ۱۰ سالی است که پا را فراتر گذاشته و خارج از چارچوب های قانونی اقدام به عرضه مد و لباس از طریق دخترهای خوش اندام و پسرهای شیک پوش با ظاهر آراسته می کنند و برای حل این مشکل هر چه سریعتر باید اقداما لازم را انجام داد.

حقانی با اشاره به اینکه دستمزد بعضی از مانکن های خانم روزانه به بیش از یک میلیون می رسد، تصریح کرد: امروزه شاهد آن هستیم که مدهای مختلفی دیگر مانند پوشیدن ساپورت توسط خانم ها نیز در جامعه رواج پیدا کرده است که این خود نیز معضلی و تهدیدی بزرگ برای قشر نوجوان و جوان جامعه ما محسوب می شود.

وی بیان کرد:  اگر در جامعه فعالیت های فرهنگی بنیادین در زمینه های مختلف صورت گیرد دیگر هیچ سود جویی نخواهد توانست فکر جامعه را به سمتی پیش ببرد که با فرهنگ ایرانی اسلامی ما مغایرت داشته باشد و در این صورت است که خود جامعه با آنها مقابله خواهند کرد.

عضو شورای شهر تهران بیان کرد: باید پذیرفت که بی فرهنگی که امروزه در جامعه مشاهده می شود مقداری از آن متوجه عملکرد و بی توجهی بعضی از مسئولان است و برای حل این معضل باید به خود بیایند و با جامعه دینی همسو شوند در غیر این صورت جامعه دچار یک بی فرهنگی عظیم خواهد شد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: