داعش سر دو نظامی عراق را برید و جشن گرفت (تصاویر ۱۸+)

عناصر گروه تروریستی داعش روز گذشته دو تن از نظامیان ارتش عراق را که در منطقه زوبع در حدفاصل عامریه فلوجه به اسارت گرفته بودند اعدام کردند.
 
شاخه موسوم به “ولایت جنوب” داعش اعلام کرد دو نظامی ارتش عراق که به تازگی اسیر شده بودند سر بریده شدند که موجب خوشحالی اهالی منطقه شده است.
 
تروریست‌های داعش پس از گرداندن این دو اسیر در محله‌های تحت سیطره خود آنان را ذبح کردند.
 
مجله مراحم: تکفیری‌های داعش که از شیوه‌های تبلیغاتی و جنگ روانی برای نشان دادن قدرت خود استفاده می‌کنند دو نظامی عراقی را سوار بر یک خودروی تویوتا کرده و پس از گرداندن در مناطق ولایت جنوب در ملأعام سربریدند.
 
داعشی‌ها پس از جدا کردن سر آنها، با سرهای بریده به میان مردم آمده و به جشن و شادمانی پرداختند.
 
راهبرد این گروه تروریستی که عوامل تبلیغاتی و روانی نقش اصلی را در آن بازی می‌کنند، از طریق ایجاد رعب و وحشت در میان مردم مناطق تحت سیطره اجرا می‌شود تا  از طریق آن بتواند سلطه و سیطره خود را با کمترین میزان خسارات بگستراند.
 
این گروه که در برابر درگیری‌ها و جنگ‌های واقعی به هیچ وجه قادر به مقاومت نیست با به کارگیری ابزار تروریستی اعم از پخش فیلم و تصویر در پایگاه‌های ارتباط اجتماعی سعی بر قدرتمند نشان دادن خود دارد.
 
داعش بسیاری از مناطق را از دست داده و بسیاری از مناطق تحت سیطره این گروه نیز در آستانه سقوط قرار دارد و این نشان می‌دهد قدرت داعش به آن شکلی که برای آن تبلیغ می‌کند، نیست.
 
 
توجه: مشاهده این تصاویر برای همه افراد توصیه نمیشود
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: