ماجرای دختر ها و همسر سابق علی دایی + تصاویر

رای دادگاه تجدید نظر محمدمایلی کهن صادر شد و قاضی حکم به اجرای ۴ماه زندان تعزیری مایلی کهن داد. دایی در مورد این پرونده گفته بود:«به جان نورا نمی بخشم» و مایلی کهن بعد از اینکه فهمید حکم تایید شده گفت :«به جان دنیز نمی بخشم» دنیز دختر اول علی دایی است که با نورا خواهر ناخوانده است.

 

مایلی کهن ادامه می دهد: این رای تجدید نظر است و رای من قطعی شده. الان جشن گرفته‌ام. و به محض اینکه حکم به دستم برسد می‌روم زندان. وساطت هیچ کس را هم قبول نمی‌کنم. این منم که گذشت نمی کنم و نخواهم کرد .

 

 

 


 

 

 

 

مجله مراحم: بسیاری از رسانه ها نورای ۴ ساله را تنها فرزند علی دایی معرفی می کنند اما در واقع چنین نیست. دایی به غیر از نورا فرزند دیگری دارد که عکس و نام او کمتر در رسانه ها منتشر شده است. فرزند دیگر علی دایی که این یکی هم دختر است “دنیز” نام دارد و حاصل ازدواج نخست و البته نافرجام علی دایی است. “دنیز” ۹ ساله هم اکنون به همراه مادرش در لندن زندگی می کند و سالی یک بار برای دیدن پدرش به ایران می آید.

 

 

دایی آن زمان در حالی از همسر خود جدا شد که فرزندش تازه به دنیا آمده بود. مدتی بعد او مقدمات اقامت دائم همسر و فرزندش را در یکی از کشورهای اروپایی فراهم کرد و پول بسیار زیادی در اختیار همسر سابق خود قرار دارد و علاوه بر آن یک خانه شیک برای او در یک کشور اروپایی خرید. وی برای دیدن دخترش سالی یک بار به این کشور اروپایی می رفت.

 

 

چندی قبل نیز سایت های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند مربی مشهور درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این ماجرا حتی اگر به مطبوعات و رسانه ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد باز هم دست نمی کشد پس بهتر است همه چیز مسالمت آمیز حل شود. البته بر طبق اخبار منابع موثق همسر سابق این مربی هم پیغام داده برود از طریق شکایت خواسته خود را مطرح کند چرا که به هیچ عنوان اجازه نمی دهد دخترش نزد این مربی و همسرش زندگی کند.

 

 

 

دنیز دایی (دختری از همسر سابق)

 

 

 

 

نورا دایی (دختر همسر فعلی)

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: