خانه نخست وزیر درون یک کانکس ! +تصاویر

خانه نخست وزیر درون یک کانکس تجربه جالبی است که دیوید کامرون نخست وزیر سابق انگلیس آن کسب کرده است. نخست وزیر سابق انگلیس بعد از پایان دوران سیاست گفته بود دیگر از زندگی تجملاتی خسته شده ام زیرا آرامشی که در زندگی ساده است در یک زندگی عیانی پیدا نمیشود!

دیوید کامرون نخست وزیر سابق انگلیس که پیش تر در خیابان با پای برهنه در حال خوردن یک غذای ساده خیابانی سوژه رسانه ها شده بود حال زندگی خود را درون یک کانکس اغاز کرده است.

دیوید کامرون در حال خوردن ماهی و چیپس

دیوید کامرون در حال خوردن ماهی و چیپس

 

حدود ۱۱ ماه از استعفای دیوید کامرون از پست نخست وزیری انگلیس می گذرد و وی بعد از پشت سر گذاشتن روزهایی طوفانی حالا به نظر می رسد روزگار آرامی را سپری می کند. وی به تازگی تصاویری از کانکس اختصاصی جالب خود منتشر کرده است.

زندگی دیوید کامرون درون یک کانکس

خانه نخست وزیر درون یک کانکس

 

خانه نخست وزیر درون یک کانکس

” کامرون ” این کانکس را به قیمت ۲۵ هزار یورو خریداری کرده است و از آن برای نگارش کتاب استفاده می کند. وی در این خصوص می گوید بچه هایم از این کانکس برای بازی استفاده می کنند. همچنین پسرم از آن به عنوان اتاق خوابش بهره می برد اما خودم ترجیح می دهم تا از آن به عنوان اتاق مطالعه و نگارش کتاب استفاده کنم. گفتنی است؛ ابعاد این کانکس حدود ۵ در ۲ است و دارای سقفی قوسی است.

 

خانه نخست وزیر درون یک کانکس

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: