جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ +تصاویر تصادفات وحشتناک

جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ و تصاویر تصادفات وحشتناک و عکس های تصادفهای جاده ای در ایران و عکس های دلخراش در تصادفات بجنورد را ببینید.

جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ

مجله مراحم: محور بجنورد به جنگل گلستان که قطب گردشگری شمال کشور را به خراسان متصل می‌کند؛ با بی توجهی مسئولان راه و شهرسازی همچنان قربانی می‌گیرد.

طول جاده بجنورد- جنگل گلستان ۱۴۸ کیلومتر است که قرار بود تا پایان تیرماه امسال ۴۰ کیلومتر از آن چهارخطه شود.
عملیات اجرایی این طرح که از سال ۱۳۸۹ آغاز شده به گفته دست اندرکاران، اجرایی هم اکنون حرکت لاک پشتی دارد. این جاده که قطب گردشگری (استان های شمالی) کشورمان را به قطب زیارتی (مشهد) متصل می کند یکی از جاده های پر رفت و آمد محسوب می شود.

عملیات اجرایی طرح چهارخطه شدن مسیر بجنورد- جنگل گلستان از مصوبات موسوم به طرح مهرماندگار دولت دهم بود که به علت عدم تامین اعتبار این پروژه نیز همانند ۲۱ پروژه دیگر استان نیمه کاره رها شد. میزان اعتبار برای تکمیل چهار خطه شدن این مسیر دو هزار میلیارد ریال عنوان می‌شود.

براساس گزارش پلیس راه خراسان شمالی، حدود ۶۰ درصد از سوانح رانندگی منجر به فوت در مسیرهای استان مربوط به مسیر دوطرفه بجنورد- جنگل گلستان است که سالانه حدود ۲۰ میلیون مسافر از آن تردد می کنند.

آن ها دو طرفه بودن این جاده با توجه به حجم ترافیک زیاد آن را یکی از علت های اصلی سوانح رانندگی می دانند.

تصاویر تصادفات وحشتناک در جاده مرگ ایران

جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ جاده بجنورد گلستان معروف به جاده مرگ

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: