نوزاد سر راهی در برازجان تلف شد

رشد کردن تحت حمايت پدران و مادران مهربان، جزء مواهب بزرگي است که خداوند به بشر ارزاني کرده است؛ موهبتي که هر از چند گاهي توسط پدران و مادران نالايق و يا حوادث طبيعي و غير طبيعي روزگار، از برخي کودکان سلب مي شود.

ظهر داغ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت بود که یک رهگذر در یکی از خیابان های مجاور بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان در مرکز شهر، با موجود زنده پیچیده شده در پارچه‌ای مواجه شد که با چشمانی باز و نگران در جستجوی والدین بی‌مسئولیت خود بود.

پس از تماس این شهروند وظیفه شناس با پلیس ۱۱۰ و اعزام نیروهای گشتی به محل؛ مأموران نیروی انتظامی متوجه غیرعادی بودن وضعیت جسمانی نوزاد شده و سریعا آن نوزاد سرراهی که جنسیت مذکر داشت را به بیمارستان شهید گنجی برازجان اعزام نمودند تا گروه درمانی اورژانس اقدامات درمانی و تلاش برای کنار زدن سایه شوم مرگ از زندگی این نگون‌بخت را به انجام رسانند.

بلافاصله تیم پزشکی برای انجام اقدامات درمانی اولیه وارد عمل شده و متوجه شدند که نوزاد پسر یک روزه بر اثر ضعف شدید و گرمای طاقت فرسای هوا دچار وضعیت جسمانی نامطلوبی است.

علی رغم تلاش پزشکان و کادر درمانی بیمارستان شهید گنجی برازجان عمر این نوزاد سرراهی به دنیا نبود و در نهایت تأسف این کودک قربانی با بی مسئولیتی والدین گمنام و سنگدلش شد و فوت کرد.

فرد یابنده نوزاد سرراهی در گفتگو با خبرنگار ناصرون این سئوال را مطرح کرد که آیا فرزندان بعدی این والدین مجاز خواهند بود تا در دوران پیری و یا احیانا نقص جسمانی و مصدومیت آن ها را سرراه رهگذران قرار دهند؟

(ع.س) گفت: والدین این نوزاد روزی از کرده خود پشیمان خواهند شد که دیگر فرصتی برای جبران نیست و من از مسئولان درخواست دارم این والدین بی انصاف را پیدا کرده و مجازات کنند تا دیگر شاهد این بی اخلاقی ها در سطح جامعه نباشیم.

تصویری که آن پدر و مادر نالایق باید ببینند:

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: