برگزاری مناظره جدید بین روحانی و قالیباف

برگزاری مناظره جدید بین روحانی و قالیباف به درخواست دو طرف به احتمال زیاد انجام خواهد گرفت. محمدباقر قالیباف در پی صحبت های حسن روحانی در مناظره سوم خواستار برگزاری یک مناظره رو در رو با حسن روحانی شد.

حسن روحانی نیز با این پیشنهاد موافقت کرده است و باید ببینیم آیا این امکان برای این دو نامزد ریاست جمهوری فراهم خواهد شد یا خیر.

برگزاری مناظره جدید بین روحانی و قالیباف 

 در پی مسائل مطرح شده در سومین مناظره نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، نمایندگان سه تن از کاندیدا‌ها درخواست مناظره به صورت یک به یک را مطرح کردند.

در همین رابطه محمد امین توکلی زاده نماینده حجت الاسلام و المسلمین رئیسی با ارسال نامه‌ای برای علی عسگری رئیس سازمان صداوسیما و همچنین قاضی زاده هاشمی سخنگوی کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، از رسانه ملی و کمیسیون تبلیغات خواست مقدمات برگزاری مناظره‌ ای با حضور آقای حسن روحانی در پی طرح مطالب خلاف واقع در مناظره روز گذشته را فراهم آورند.

محمد علی وکیلی سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی هم از برگزاری مناظره دو به دو روحانی با قالیباف و رییسی استقبال کرد.

محمد دهقان رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری نیز در صفحه توئیتر شخصی خود نوشت:آقای روحانی در مناظره دیروز حرف‌هایی زد که بایستی به افکار عمومی پاسخ دهد: مناظره دو طرفه! ما آماده‌ایم هر جا و هر زمان.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: