محرومیت هواداران پرسپولیس در لیگ آسیا

محرومیت هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا خبری بود که فدراسون فوتبال کشورمان اعلام کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا هواداران پرسپولیس را به دلیل استفاده از لیزر در بازی با الوحده با محرومیت در بازی در مقابل لخویا جریمه کرد.

صبح امروز کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس، از محرومیت این تیم در بازی بعدی خبر داد.

محرومیت هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان

به گزارش طرفداری، در دیدار قبلی پرسپولیس ها در لیگ قهرمانان آسیا برابر الوحده امارات، علیرغم هشدار های داده شده، تماشاگران اقدام به انجام کارهایی کرده که موجب شده ناظر این مسابقه این اتفاقات را به کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارش کند؛ گفته می شود در صدر این گزارشات لیزر اندازی و استفاده از مواد آتش زا وجود دارد.

در نامه کنفدراسیون با اشاره به اینکه باشگاه پرسپولیس در سال ۲۰۱۵ به خاطر رفتارهای مشابه تماشاگران خود با محرومیت تعلیقی روبرو بوده است، آن حکم را پس از دو سال برای بازی با لخویا اعمال کرد.

پندار خمارلو مدیر روابط باشگاه پرسپولیس در این مورد گفت:

باشگاه پرسپولیس منتظر دریافت نامه ارسالی است تا با مطالعه دقیق آن بررسی شود که آیا امکانی برای تجدید نظرخواهی وجود خواهد داشت یا نه؟

وی افزود:

باشگاه پرسپولیس امیدوار است، این تجربه باعث شود تا در آینده با وجود تلاش‌های فراوان ماموران، برقراری نظم و امنیت، هواداران و تماشاگران ضمن خود مراقبتی، با مسوولان برای جلوگیری از اقدامات اینگونه که به پرسپولیس و هواداران لطمه می‌زند، همکاری کنند.

محرومیت هواداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان

محرومیت هواداران پرسپولیس در لیگ آسیا 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: