حمله داعش به قبرستان ها و تخریب قبر مسلمانان +تصاویر

حمله داعش به قبرستان ها و تخریب قبر مسلمانان توسط داعش و تصاویر تخریب قبرستانهای مسلمانان توسط داعش را در ادامه مشاهده میکنید.

حمله داعش به قبرستان ها

گروه تکفیری و تروریستی داعش تا به حال به هر شهری هجوم برده اند آنجا را به یک مخروبه تبدیل کرده اند گروهی که چندین مرتبه از قوم مغول باستان وحشی تر و خونخوار تر هستند.

این گروه تکفیری بعد از حمله به شهرهای عراق و سوریه اقدام به کشتار مردم بیگناه کرده و خانه های آنها را به بهانه های مختلف ویران کردند.

آنها حتی به اماکن تاریخی و مذهبی رحم نمیکنند و تاکنون آرامگاه و مقبره های تعدادی از پیامبران را در شهرهای رقه و دیرالزور و حلب تخریب کرده اند.

گروه داعش در روستاهای تحت کنترل خود بعد از کشتار تعدادی از مردم حالا به جان قبرستان ها افتاده است و همه قبرستانها را تخریب میکنند!

داعش با کشتار صاحبان ماشین آلات صنعتی این ماشین ها را در دست گرفته و وارد قبرستان ها شده است و در حال تخریب و ویران کردن قبرستان ها میباشد.

نبش قبر توسط داعش

گروه داعش که با نام اسلام و مسلمان به اقدامات بی شرمانه ای دست میزند و فقط قصد اسلام هراسی در جهان را دارد.

این گروه همگی وهابی هستند و قوانین واهبیت را اجرا میکنند در قوانین وهابیت هر گونه نماد مذهبی و تاریخی که مورد احترام باشد کفر تلقی میشود و آنجا باید ویران شود.

تخریب قبرستانها توسط  داعش

حمله داعش به قبرستان تخریب قبرستان داعش حمله داعش به قبرستان تخریب قبرستان توسط داعش حمله داعش به قبرستان تخریب قبرستان توسط داعش حمله داعش به قبرستان تخریب قبرستان توسط داعش

حمله داعش به قبرستان ها 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: