کشف و خنثی سازی بمب ۲۱ کیلویی در ایرانشهر – سرباز +عکس

مجله مراحم: فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اعلام کرد: با هوشیاری مأموران نیروی انتظامی و همکاری خوب مردم، بمبی ۲۱ کیلویی که در محور مواصلاتی “ایرانشهر-سرباز” کار گذاشته شده بود ،کشف و خنثی شد.

 

کشف و خنثی سازی بمب 21 کیلویی در محور ایرانشهر - سرباز

 

 

 سردار رحیمی ضمن تشریح این عملیات گفت: طی دو روز گذشته در پی اخبار به دست آمده و گزارش مردمی مبنی بر کار گذاشتن تله انفجاری توسط گروه های معاند در محور مواصلاتی” ایرانشهر-سرباز” برای ضربه زدن به نیرو های امنیتی و مردم محلی، بلافاصله اکیپ هایی مجهز و زبده از پلیس امنیت عمومی و پلیس مبارزه با مواد مخدر استان جهت بررسی موضوع وارد عمل شدند.

وی افزود: اکیپ های عملیاتی پس از چندین ساعت تلاش و عملیات جستجوی نقطه به نقطه در این محور، نهایتا موفق شدند جعبه ای سبز رنگ را به ابعاد ۳۰ در ۳۰ سانتی متر و به وزن تقریبی ۲۱ کیلوگرم که حاوی مواد منفجره و در کنار تخته سنگی نزدیک این محور کار گذاشته شده بود، کشف کنند.

این مقام ارشد انتظامی استان تصریح کرد: با کشف این بسته بمب، بلافاصله تیم‌های عملیاتی و چک خنثی جهت پوشش و تأمین امنیت از ایرانشهر به محل اعزام شدند و با هماهنگی قرارگاه شهید معمار سپاه پاسداران و با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی بمب خنثی شد.

براساس گزارش سایت پلیس، سردار رحیمی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب مردم غیور استان با پلیس خاطر نشان کرد: این عملیات با هوشیاری پلیس و همکاری خوب مردم در پایان بدون هیچ مورد خاصی به پایان رسید

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: