دانلود فيلم کره ای Miss Granny 2014 + زیرنویس فارسی

دانلود فيلم کره ای Miss Granny 2014 + زیرنویس فارسی

دانلود فيلم کره ای

دانلود فيلم کره ای Miss Granny 2014 + زیرنویس فارسی و کیفیت عالی بلوری

دانلود فيلم کره ای Miss Granny 2014 + زیرنویس فارسی

دانلود فيلم کره ای

Miss Granny
محصول : ۲۰۱۴ کره
ژانر : کمدی ، فانتزی ، موزیکال
کارگردان :
Dong-Hyuk Hwang
ستارگان :
Eun-Kyung Shim, Mun-Hee Na, In-Hwan Park
مدت زمان : ۱۲۴ دقیقه
کیفیت : Bluray 720p
حجم : ۹۰۰ مگابایت
خلاصه داستان فیلم Miss Granny 2014:

این فیلم کمدی درباره یک پیرزن ۷۴ ساله به اسم اوه مال سون هست که ظاهرش به زمانی که ۲۰ ساله بوده تغییر میکنه و اسمش رو به اوه دو ری تغییر می ده. خانواده و همسایه هاش از خیلی وقت قبل اونو به عنوان یه پیرزن یک دنده عجیب میشناسن وقتی که رفتار هیستریکش باعث میشه که عروسش بیمارستان بستری بشه. خانواده اش تصمیم میگیرن که دیگه بسه و باید بفرستنش به سرای سالمندان وقتی که اوه مال سون اینو میشنوه به یه عکاسی میره تا یه عکس از ۲۰ سالگیش رو اونجا دوباره به دست بیاره تا باخودش به گور ببره. اما صبح روز بعدش توی بدن ۲۰ سالگیش بیدار میشه و چون هیچکی نمی شناسدش اسمش رو عوض می کنه و…

 

کیفیت عالی بلوری – حجم ۹۰۰ مگابایت

دانلود از سرور UploadBoy

دانلود از سرور UploadBaz

دانلود از سرور Expressleech

راهنمای دانلود:

 UploadBoy :روی گزینه دانلود سرعت پایین کلیک کنید. (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که باید چند ثانیه صبر کنید تا گزینه Create Download Link فعال شوند. روی گزینه Create Download Link  کلیک کنید تا لینک دانلود ساخته شود.

UploadBaz : در پایین صفحه روی گزینه Free Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

 Expressleech : روی گزینه Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

راهنمای استفاده از زیرنویس فارسی:
در صورت تمایل میتوانید از زیرنویس فارسی این فیلم استفاده کنید برای دانلود  اینجا کلیک کنید
راهنمای استفاه از زیرنویس فارسی: فیلم را با برنامه km Player پخش کنید سپس فایل زیرنویس را بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و بعد روی فیلم (که در حال پخش است) بکشید (درگ کنید)
 

دانلود فيلم کره ای Miss Granny 2014 + زیرنویس فارسی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: