کشیدن هواپیما توسط پورشه شاسی بلند +تصاویر

کشیدن هواپیما توسط پورشه کاین خبری بود که روز گذشته مبحث همه رسانه ها دنیا بود. پورشه کاین شاسی بلند توانست یک هواپیما مسافربری را یدک کند و نام پورشه را در کتاب گینس به ثبت برساند.

کشیدن هواپیما توسط پورشه

کاین خودرویی است که می تواند در بسیاری زمینه ها پاسخگوی علاقمندان خودرو  باشد. بر اساس مدلی از کاین که در اختیار دارید می توانید به راحتی در جاده و همچنین سفرهای آفرود از اوقات خود لذت ببرید.

همچنین ببینید: نمای داخل پورشه این شکلی است +تصاویر

یکی دیگر از قابلیت های تحسین برانگیز کاین، توان آن در کشیدن و یا یدک کردن است. حتی مدل V-6 کاین می تواند تا ۷۷۰۰ پوند وزن را به راحتی بکشد. اما در اتفاقی که به تازگی رخ داده کاین شاسی بلند به مراتب از این هم فراتر رفته است.

یدک کردن هواپیما توسط پورشه

کشیدن هواپیما توسط پورشه

در تصاویر یک کاین S Diesel2017 را می بینید که ۳۸۵ اسب بخار توان دارد و گشتاور آن ۶۲۷ فوت پوند است. همانند سایر مدل های کاین، پورشه حداکثر وزن قابل کشش توسط این مدل را ۷۷۰۰ پوند اعلام کرده است.

کشیدن هواپیما توسط پورشه کاین

کشیدن هواپیما توسط پورشه 
این شاسی بلند پورشه با استفاده از دستگاه مخصوص کشش که بر روی تجهیزات کشش استاندارد آن نصب شد، توانست رکورد جدیدی را در گینس به نام خود ثبت کند و یک ایرباس A380 با وزن ۲۸۵ تن (۵۷۰۰۰۰ پوند) را در فرودگاه چارلز دوگل پاریس یدک کش کند. بدین ترتیب رکورد قبلی با اختلاف ۱۱۵ تن شکسته شد.
 
کشیدن هواپیما توسط پورشه 
 
کشیدن هواپیما توسط پورشه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: