دختری که از انیشتین باهوش تر است + تصاویر

دختری که از انیشتین باهوش تر است

بهره هوشی و میزان آی کیو در افراد متفوت است و این میزان هر چه بالا باشد آی کیو و هوش فرد بالا و با هوش و نابغه به حساب می آید.

آلبرت انیشتین تا به حال با بهره هوشی بالا رقیبی نداشته و همچنان جزو با هوش ها و نوابغ محسوب میشد، اما یک دختر ۱۲ ساله هندی الاصل این درصد بهره هوشی را شکست و از این نابغه جلو زد .

رکورد آی‌کیو جهان

یک دختر ۱۲ ساله در بریتانیا با کسب عنوان باهوش‌ترین فرد در جهان، رکورد «آی‌کیو»ی دانشمندانی چون «آلبرت انیشتین» و «استفان هاوکینگ» را شکست.

دختری که از انیشتین باهوش تر است

دختری که از انیشتین باهوش تر است

باهوش ترین کودک جهان

به گزارش مجله مراحم به نقل از سی ان ان ترک، «راجگوری پاوار» دختر ۱۲ ساله هندی‌الاصل بریتانیایی موفق شده است در آزمون تست «آی‌کیو» با کسب رتبه ۱۶۲ باهوش‌ترین انسان روی کره زمین لقب بگیرد.

رکورد آی‌کیو تا کنون متعلق به انیشتین و هاوکینگ بوده که آی‌کیوی ثبت‌شده آنها ۱۶۰ بوده است. این دو دانشمند به گونه‌ای بارز با رد شدن از مرز ۱۴۰ جزء باهوش‌ترین افراد روی زمین بوده‌اند.

 

دختری که از انیشتین باهوش تر است

حالا این دختر هندی‌الاصل که پدرش استاد دانشگاه منچستر بریتانیاست، عنوان باهوش‌ترین انسان روی زمین را از آن خود کرده است. جامعه «منسا» (MENSA) در بریتانیا که گروهی متشکل از افراد با «آی‌کیو»ی بالاست، از این دختر نوجوان برای عضویت در این گروه دعوت به عمل آورده است.

دختر هندی رکورد IQ انیشتین را شکست!

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: