مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی ضد ضربه

مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی ضد ضربه را در ادامه ببینید.

برخی انسان ها قابلیت ها و استعدادهای شگفت انگیزی دارند که قادر به انجام برخی از کارهایی هستند که هیچکسی که از عهده آن بر نمی آیند.

فقط کافیست سری به کتاب رکوردهای گینس بزنید و با هزاران انسان شگفت انگیز آشنا شوید.

مرد چینی با بدن فولادی ضد ضربه

به تازگی یک مرد چینی پیدا شده که ادعا میکرد بدن فولادی دارد و هیچ چیزی نمیتواند وارد بدنش شود و ضد ضربه است او مدعی بود میتواند در مقابل دوربین های خبرنگاران نیز ادعای خود را ثابت کند.

مردی که مته و دریل بر او اثر نمیکند

برخی از مردم باور نکردند که چنین چیزی واقعیت داشته باشد تا اینکه همه خبرنگاران جمع شدند تا اقای ” ژائو رویی” ادعای خود را ثابت کند.

برای اثبات ادعای این مرد جوان یک مته برقی را اوردند که وارد سر ” ژائو رویی” کنند اما در کمال ناباوری هرچقدر مته چرخید نتوانست وارد سر او شود!

مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی ضد ضربهیک مرد چینی با بدن فولادی,مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی

 این مرد ۲۴ ساله چینی حالا به شهرت جهانی رسیده است و تیتر اول خبرگزاری ها و رسانه های دنیا قرار گرفته است که همه از توانمندی های او گزارش تهیه میکنند.

نکته جالب این است که مته یا دریل علاوه بر اینکه درون سر او نفوذ نکرده بلکه  حتی به پوستش آسیبی نرسانده و حتی خراشی بر روی آن وارد نشده است.

فیلم مرد فولادی ضد ضربه

دانلود فیلو مرد فولادی

توانایی های عجیب و غریب ژائو به اینجا ختم نمی شود. او می تواند یک صفحه ضخیم آهنی را با چندبار کوبیدن به مغز سرش خم کند یا روی یک خنجر به رو بخوابد بدون آنکه به وی جراحتی وارد شود و حتی در این حالت سازه محکمی به پشتش کوبیده شود.

نفوذ نکردن دریل در بدن مردی با بدن فولادی

ژائو از کودکی مجذوب هنر کونگ فو شد و در سن ۱۶ سالگی به دلیل علاقه ای که داشت از خانه فرار کرد و وارد معبد شائولین شد. او در طول ۲ سال در این معبد نزد استادانش آموزش دید و در این زمینه مطالعاتش را با دیگر استادان گسترش داد و حالا در سن ۲۴ سالگی تبدیل به یک استاد بسیار ماهر شده است.

مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی ضد ضربهیک مرد چینی با بدن فولادی,مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی

توانایی های خارق العاده ژائو باعث شده که او یک سوپرمن واقعی به نظر برسد. سوپرمنی آسیب ناپذیر که هیچکس نمی تواند او را شکست دهد اما او اعتراف می کند که برای رسیدن به چنین قدرتی بارها در تمریناتش آسیب دیده است. شائو می گوید برای اولین بار که دریل روی سرش امتحان کرد خراش دردناکی پیدا کرد اما توانست با تمرینات زیاد از پس این موضوع بر بیایدو حالا می تواند ۱۰ ثانیه قدرت یک مته برقی را تحمل کند.

احتمالا ژائو در آینده تبدیل به قهرمان رویایی کودکان چینی خواهد شد و اگر پایش به سینما باز شود شاید جای ستارگان سینمای چین مانند «جکی چان»، «جت‌لی» و حتی « بورس لی » را در محبوبیت حسابی تنگ کند.

مرد چینی با بدن فولادی و فیلم مرد فولادی ضد ضربه

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: