تصاویر الهام چرخنده در مراسم جشن فرهنگ و هنر انقلاب

الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون در جشن هنر و فرهنگ انقلاب با عنوان “تجلی شیدایی” که توسط انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در تالار چمران این دانشگاه برگزار شد با اشاره به پخش ویدئوی پیام تبریک سال نو من به رهبر معظم انقلاب، اظهار داشت: بعد از پخش این ویدئو شبکه‌های مختلف منافقین، صدای آمریکا و دیگر شبکه‌ها و همچنین برخی دوستان ما در عرصه فرهنگی من را متوجه کردند که چقدر از من ناراحت هستند.

 

 

وی افزود: من از این اتفاق دلم شکست اما یادم نمی‌رود این سخن حضرت امام(ره) را که “زمانی ناراحت باشید که دشمن از دست شما خوشحال باشد”.

 

 

چرخنده با بیان اینکه من یک سینماگر هستم و می‌فهمم برخی‌ها در این عرصه حالشان خوب نیست، گفت: بعد از پخش این ویدئو در ۶ اردیبهشت شیشه‌های ماشین من را شکستند و شب گذشته نیز به جرم عاشقی من را زدند و اکنون کمر من درد می‌کند.

 

 

این بازیگر سینما و تلویزیون اظهار داشت: فکر نمی‌کنم دیگر تصویر من از این پس زیاد ببینید زیرا به من پیغام دادند سینمای ما جای اینطور زنان نیست، پس سینمای ما چه جور زنانی است؟.

 

 

 

وی با بیان اینکه من قاری قرآن بودم و در بسیج هم قعالیت داشتم ، افزود: فکر می‌کنم بخش فرهنگی ما نیز نیاز به یک ۹ دی فرهنگی دارد. 

 

 

چرخنده همچنین ایام ولادت امام علی(ع) و روز پدر را به رهبر معظم انقلاب تبریک گفت و خاطر نشان کرد: به رهبر انقلاب می‌خواهم بگویم آقا سایه‌تان بر سر ما مستدام باشد و روز پدر بر شما مبارک باد.

 

 


 

 

تصاویر الهام چرخنده در مراسم جشن فرهنگ و هنر انقلاب

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: