اختلاف سنی عجیب امانوئل ماکرون و همسرش +تصاویر

امانوئل ماکرون و همسرش ۲۵ سال اختلاف سنی دارند امانوئل ماکرون که موفق شد رئیس جمهور جدید فرانسه شود ۳۹ سال سن دارد و همسرش ۶۴ سال ساله است که به قول معروف همسن مادرش به حساب می آید و این زن ۶۴ ساله قرار است بانو اول فرانسه شود!

امانوئل ماکرون و همسرش

امانوئل ماکرون و همسرش

 

درباره امانوئل ماکرون و همسرش

امانوئل ماکرون یکشنبه شب به‌عنوان پیروز انتخابات ریاست جمهوری فرانسه معرفی شد. او با ۳۹ سال سن جوانترین رئیس جمهور این کشور شناخته شد. اما این تنها نکته جالب در مورد وی نیست. منتخب فرانسوی‌ها همسری دارد که ۲۵ سال از خودش بزرگتر است.

بریژیت نام همسر اوست که زمانی معلم ادبیات او در دبیرستان بوده است. وقتی امانوئل ماکرون ۱۵ سال داشت به معلمش علاقه‌مند شد. خانواده‌اش با این رابطه مخالف بودند و حتی به بریژیت چندین بار تذکر دادند که از فرزندشان دوری کند اما رابطه آنها همچنان ادامه یافت تا اینکه در سال ۲۰۰۷ رسما با هم ازدواج کردند.

 

امانوئل ماکرون و همسرش

 

در آن زمان معلم ادبیات ماکرون همسر و سه فرزند داشت اما به خاطر ماکرون از همسرش جدا شد. تنها پسر او به نام سباستین ۲ سال از ماکرون بزرگتر است. فرزند دومش همسن ماکرون است و در هنگام آشنایی مادرش با وی همکلاس او بوده است. دختر کوچک بریژیت هم ۳۰ سال دارد و به عنوان یک وکیل در فعالیتهای تبلیغاتی ماکرون نقش زیادی داشت.

حالا که ماکرون در انتخابات پیروز شده بریژیت بانوی اول فرانسه لقب خواهد گرفت. او حساسیت زیادی روی همسرش دارد و همه جا او را همراهی می‌کند.در دوران وزارت ماکرون این همسرش بود که برنامه‌های ملاقاتش را تنظیم و در جلساتش به همراه او شرکت می‌کرد.

همسر رئیس جمهور جدید فرانسه

امانوئل ماکرون و همسرش

 

خانواده همسر ماکرون متمول بودند. آنها شش خواهر و برادر بودند که بریژیت کوچکترین آنها بود. کارخانه شکلات‌سازی پدرش در شمال فرانسه بسیار معروف بود. این کارخانه اکنون توسط یکی از نوه‌های بریژیت اداره می‌شود. همسر ماکرون مادربزرگ ۷ نوه است. آنها پس از ازدواج تصمیم گرفتند بچه‌دار نشوند. حالا می‌توان گفت پس از ساركوزى که با مدل ايتاليايى ازدواج كرد که از خودش ۱۰ سانت بلندتر بود، اولاند که با بانوى اول صرفا دوست بود و ازدواج نكرد! حالا ماكرون با ۲۵ سال فاصله سنی با همسرش، در کاخ الیزه خبرساز شده است.

اختلاف سنی عجیب امانوئل ماکرون و همسرش

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: