خالی به بزرگی یک کف دست روی صورت این دختر! +تصاویر

ابرسیاه صورت رقیه باز هم بارانی شده؛ آسمان زندگی او این روزها سخت می بارد. رقیه یادتان هست ، همان دختر هفت ساله کرمانی اهل شهر مردهک جبال بارز جنوبی، شهری کوچک نزدیک عنبرآباد و جیرفت و نقطه ای ریز روی نقشه درشت کرمان بخت رقیه گرفتار یک خال بزرگ است که روی صورتش پنجه انداخته .

 مجله مراحم: بارها با زجر و درد تکه هایی از این خال برداشته شده ، ولی خالی به بزرگی یک کف دست ، چند مرحله جراحی می خواهد تا از صورت رقیه محو شود . خانواده او توان مالی درمانش را ندارد ، حتی یک سال قبل که سایت جام جم درباره دشواری های زندگی رقیه نوشت و خبر رسید که وزیر بهداشت دستور پیگیری درمان او را به دانشگاه علوم پزشکی کرمان داده ، باز هم قدمی برای او برنداشته نشد. امروز رقیه هشت ساله درگیراین خال بدقواره مادرزادی است ، خالی که برای او شرمندگی ، تنهایی ، غم و گوشه نشینی سوغات آورده .

 درخواست پدر و مادر رقیه کمک مسئولان به آنها برای درمان این لکه نقش بسته بر صورت دخترشان است؛ اما اگر خود را جزو مردم خیّر و نوعدوست می دانید، می توانید پیشقدم شوید.

 اگر پزشکی هستید که می توانید در کاری خیرخواهانه قدم بگذارید و گرهی از مشکلات رقیه و خانواده‌اش باز کنید، طریقه تماس با پدر او این است:

شماره همراه: ۰۹۱۳۹۵۷۲۵۷۲

 

مجله مراحم

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: