حرکت جالب اتوئو در پاسخ به اظهارات مورینیو

ساموئل اتوئو با خوشحالی بعد از گلی که مقابل تاتنهام انجام داد حسابی از خجالت ژوزه مورینیو سرمربی چلسی درآمد و اظهارات اخیر او را مسخره کرد. 

 

ژوزه مورینیو اخیرا در سوئیس در برنامه ای که برای تبلیغ ساعت هوبلو برگزار شده بود با مسئول این کمپانی صحبت هایی انجام داد که تلویزیون فرانسه آن را فیلم برداری کرد و خبر آن منتشر شد. مورینیو در این گفتگو اظهار داشت: من مهاجم درست و حسابی در تیمم ندارم. اتوئو هست اما او ۳۲ سال سن دارد، شاید هم ۳۵ سال؛ کسی چه می داند؟ 

 

مورینیو بعد از انتشار این خبر به شدت ناراحت شد و گفت این محفل خصوصی و دوستانه بوده و این حرف ها نباید به هیچ عنوان منتشر می شد. 

 

اما ساموئل اتوئو به شکلی جالب پاسخ اظهارات مورینیو را داد و خوشحالی بعد از گل او در دیدار مقابل تاتنهام همه این اتفاقات را با حالتی با مزه از بین برد. اتوئو بعد از اینکه گل نخست چلسی در دیدار مقابل تاتنهام را به ثمر رساند به سمت پرچم کرنر رفت و ژست یک پیرمرد مسن را گرفت. در ادامه تصاویر خوشحالی بعد از گل اتوئو و ژست با مزه او را مشاهده می کنید: 

 

مورینیو بعد از بازی در مورد خوشحالی بعد از گل اتوئو گفت: می دانستم بعد از گل یک کاری می کند. بامزه بود و کلی خندیدم. بهترین راه را برای مواجهه به این اخبار انتخاب کرد. بعضی از روزنامه ها با فتوشاپ اتوئو را به یک پیرمرد تبدیل کرده بودند، اکنون دیگر نیازی به این کار نیست، این اتوئو پیرمرد واقعی است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: