عمل جراحی برای ترسناک شدن +تصاویر جراحی وحشتناک

عمل جراحی برای ترسناک شدن +تصاویر جراحی وحشتناک را در ادامه ببینید.

تا به حال خبرها و مطالب زیادی را درباره عمل های زیبایی منتشر کردیم که هر کدام در نوع خود جالب و منحصر به فرد بوده و اتفاقات خوب و بدی برایشان رخ داده است.

عمل جراحی برای ترسناک شدن

اما در این مطلب میخواهیم شما را با یک خواننده لهستانی آشنا کنیم که بر خلاف دیگران که تحت عمل زیبایی قرار میگیرند او با عمل جراحی خود را ترسناک کرده است!

پوپک یک خواننده مشهور لهستانی بوده که در سبک راک فعالیت میکند و برای اینکه چهره خود را ترسناک کند که با آهنگ هایش حور باشد در یک عمل جراحی چهره خود را ترسناک کرده است!

عمل جراحی برای ترسناک شدن,تصاویر جراحی وحشتناکتصاویر جراحی وحشتناک

عمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشم
خالکوبی چشم

عمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشمخالکوبی چشمعمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشم

عمل جراحی برای زشت شدن

او برای اینکه چهره ای ترسناک داشته باشد ابتدا سفیدی چشمان خود را خالکوبی کرده که چشمانش سیاه شود و سپس در اقدامی عجیب بخش از پوست صورت خود را کنده تا شبیه اهریمنان فیلم های ترسناک شود!

عمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشمعمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشم

او با ایجاد زخم طویلی در صورت خود سعی کرده که چره اش را ترسناک کند که هنگام برگزاری کنسرت آهنگ های راکی که میخواند با تیپ و قیافه اش همخوانی داشته باشد!

عمل جراحی برای ترسناک شدن,خالکوبی چشمعمل جراحی برای ترسناک شدن +تصاویر جراحی وحشتناک

عمل جراحی برای ترسناک شدن +تصاویر جراحی وحشتناک

عمل های زیبایی عجیب و غریب

این خواننده اهل لهستان در گفتگو با شبکه بی بی سی گفته است که برای اینکه بتوانم تاثیر آهنگ هایم را بر روی مخاطبانم بیشتر کنم سعی کردم که چهره ام را با سبک خوانندگی ام همیخوانی بدهم.

این مرد ۳ ساله یکی از محبوب ترین خواننده های اروپایی میباشد که هواداران بسیار زیادی را برای خود به دست اورده است و با این عمل جراحی بسیاری از هوادارانش به صفحه اینستاگرام او رفته و از وی به خاطر این کارش تشکر کرده اند.

تصاویر عمل زیبایی وحشتناک

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: