وداع پدر خبرنگار سانحه هواپیمایی آلمان

مهدی حجت الاسلامی برای آخرین بار با پسرش وداع کرد. 

از دست دادن دو خبرنگار در سقوط هواپیمای ایرباس ۳۲۰ A آلمان باورکردنی نیست. میلاد حجت الاسلامی و حسین جوادی دو خبرنگار ورزشی که برای پوشش دیدار ال کلاسیکو به اسپانیا رفته بودند، در بازگشت از بارسلونا برای پوشش خبری دیدار ایران و شیلی راهی دوسلدورف آلمان می شدند اما تقدیر این بود که مهم ترین اتفاق این بازی از نگاه اهالی رسانه جای خالی این دو جوان باشد. 

مجله مراحم:حالا خانواده آنها به محل سقوط هواپیما در کوههای آلپ رفته اند تا شاید وداع را باور کنند. پدر میلاد دیروز در محل یادبود حادثه حاضر شد و برای آخرین بار با فرزندش وداع کرد؛ وداعی سخت که باورش به این راحتی ها نیست. 

سخت است اما تقدیر این بوده میلاد و حسین عمری کوتاه اما با عزت داشته باشند. 

 

مهدی اسلامی در لحظه وداع با پسرش 

(تصاویر) وداع پدر با پسر در کوههای آلپ

(تصاویر) وداع پدر با پسر در کوههای آلپ

(تصاویر) وداع پدر با پسر در کوههای آلپ

(تصاویر) وداع پدر با پسر در کوههای آلپ

 
 

 

میلاد حجت‌الاسلامی خبرنگاری را از سال ۱۳۸۲ با عضویت در انجمن دانشجویان خبرنگار ایسنا آغاز کرد و از همان زمان فعالیت‌ رسانه‌ای خود را در سرویس ورزشی ایسنا آغاز کرد و تا اواسط سال ۱۳۸۸ در ایسنا حضور داشت. اسلامی از سال ۱۳۹۲ به عضویت خبرگزاری تسنیم درآمده بود. پدر او هم از کارشناسان ورزش هندبال بوده است. 
 
حسین جوادی هم نزدیک به یک دهه فعالیت خبری بویژه در حوزه ورزشی داشت و طی سال‌های اخیر تاکنون در روزنامه وطن امروز قلم می‌زد. 
 
 
در این سانحه ۱۵۰ نفر جان خود را از دست دادند. گفته می شود کمک خلبان عامدانه باعث سقوط هواپیما شده است. بعد از اینکه خلبان از کابین خارج شده و قصد بازگشت به کابین را داشته کمک خلبان ٢٨ ساله آلمانی در کابین را قفل کرده و در را باز نکرده و هواپیما را عمدی به سمت کوه برده است. گفته می شود این کمک خلبان مشکلات روانی داشته است. 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: