فستیوال های مسخره در دنیا (تصاویر)

فستیوال های مسخره و بی معنایی در دنیا وجود دارد در کشورهای مختلف برگزار میشود این فستیوال ها صرفا جهت جذب توریست بگزار میشوند و راهی برای درامدزایی دولت های مختلف است که با تبلیغات فستیوال های هیجان انگیز به دنبال جذب گردشگر میباشند..

فستیوال های مسخره در دنیا

هیچ بازی به اندازه پرتاب کردن چیزی مثل گلوله های برف، بالش یا عنکبوتی که پیدا کرده اید روی دیگران سرگرم کننده و هیجان انگیز نیست. در بسیاری از فرهنگ ها این بازی نه تنها جالب و سرگرم کننده است بلکه به عنوان یک جشن سالیانه برگزار می شود. شاید بعضی از شما این ها را قبلا شنیده باشید یا در سفرهایی که به کشورهای مختلف داشتید دیده باشید اما برای بعضی ها کاملا جدید است.

بدونیم شما را با چند فستیوال در سراسر دنیا که در آن تا جایی که می توانند روی هم چیزهایی پرتاب می کنند آشنا می کند. اگر مواردی هست که شما می دانید و در این جا ذکر نشده خوشحال می شویم در قسمت دیدگاه با ما به اشتراک بگذارید.

فستیوال پرتاب گولال (هندوستان)

 
فستیوال های مسخره

گولال در هند به معنای پودرهای رنگی است. هر سال در ماه مارس برای گرفتن جشن مقدس معروف هندی مردم هندوستان این پودرهای رنگی را به سمت یکدیگر پرتاب می کنند. بدون تردید این جشن یکی از رنگی ترین جشن های دنیاست و بهترین عکس ها را می توان از این جشن گرفت. تمام شرکت کنندگان این جشن باید از عینک استفاده کنند.

فستیوال های مسخره در دنیا

مجله مراحم

فستیوال پرتاب توماتینا (اسپانیا)

 فستیوال های مسخره در دنیا 
 
فستیوال های مسخره

توماتینا یکی از بزرگ ترین فستیوال های دنیاست. این فستیوال بیش از ۳۰ هزار نفر جمعیت را به سمت روستای کوچک بونول در والنسیا می کشاند. تعداد بومیان این روستا تنها ۹ هزار نفر است. در این فستیوال شرکت کنندگان تا جایی که می توانند به سمت یکدیگر گوجه فرنگی پرتاب می کنند و هر ساله در ماه آگوست برگزار می شود. این جشن با پرتاب گوجه فرنگی، موسیقی، آتش بازی و رژه برگزار می شود.

مجله مراحم

فستیوال پرتاب ماهی تن (استرالیا)

 فستیوال های مسخره در دنیا 
فستیوال های مسخره

طبیعی است در این کشور که با آب احاطه شده است فستیوالی با ماهی ها برگزار شود. تاریخچه این فستیوال به سال ۱۹۶۲ زمانی که صنعت تن ماهی پایه ریزی شد شکل گرفت. این مسابقه که هر ساله در ماه ژانویه برگزار می شود تبدیل به یک مسابقه جهانی شده و قهرمانان معروفی در آن شرکت می کنند.

مجله مراحم

 

فستیوال پرتاب پرتقال (ایتالیا)

فستیوال های مسخره در دنیا
 
فستیوال های مسخره

این فستیوال معروف در یکی از شهرهای ایتالیا به نام ایورا برگزار می شود. در گذشته از این روش از نوع شدیدتر و خشن تر برای مجازات ستمگرها استفاده می کردند. اما امروزه در این فستیوال مردم گروه بندی شده و به یکدیگر پرتقال پرتاب می کنند. توریست ها در این جشن اجازه پرتاب پرتقال را ندارند و اگر کلاه قرمز بپوشند هیچ آسیبی در این جشن نمی بینند.

مجله مراحم

فستیوال گل و لای (اسپانیا)

فستیوال های مسخره در دنیا
 
فستیوال های مسخره

 

مطمئنا مالیدن گل و لای به سر و صورت کار زیاد جالبی به نظر نمی رسد اما این کار در جشن گل و لای در شهر گالیسیا در اسپانیا انجام می شود.

مجله مراحم

فستیوال پرتاب تخم مرغ و آرد (اسپانیا)

فستیوال های مسخره در دنیا

 

فستیوال های مسخره

تاریخچه فستیوال الی انفاریناتس به ۲۰۰ سال گذشته باز می گردد و هر سال در ماه دسامبر در شهر ایبی اسپانیا برگزار می شود. در این فستیوال گروهی قوانینی را وضع می کنند و افرادی که از این قوانین سرپیچی می کنند را با پرتاب آرد و تخم مرغ مجازات می کنند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: