جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا +تصاویر

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا را در ادامه ببینید.

جنگل در خانه

خانه های امروزی دیگر آپارتمانی شده اند خانه های کوچکی که روی یکدیگر بالا رفته اند و سر به فلک کشیده اند این خانه ها در شهرهای پرجمعیت به فراوانی دیده میشوند که تنها راه سکونت دادن سیل عظیم جمعیت یک شهر است.

راستش را همه میدانند که این خانه ها جز ضربه های روحی فراوان به مردم چیزی دیگر عاید انها نمیکند خانه هایی که دیگر خبری از حیاط و گلخانه ها ندارند.

زمان های دور هر خانه ای یک گلخانه وجود داشت که اکسیژن نابی را در منزل تولید میکرد و باعث نشاط اعضای خانواده میشد ولی امروزه دیگر خبری از آن خانه های رویایی نیست.

سرسبز ترین خانه دنیا

اما یک گیاه شناس فرانسوی راه و سبک زندگی خود را از دیگر مردم شهرنشین دنیا جدا کرده است او سعی کرده که متفاوت زندگی کند و قدر گیاهان و طبیعت را بداند خانه او شبیه جنگل است هر نوع گیاهی در خانه او وجود دارد و یک فضای بسیار شگفت انگیز را ایجاد کرده است.

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیاجنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

جنگلی انحصاری در خانه

او در خانه اش انواع گیاهان و درختان را کاشته است و از زندگی در جنگل انحصاری خود لذت میبرد خانه او حالا شهرت جهانی دارد و همه مردم اروپا خانه او را می شناسند.

مردم پاریس آرزو دارند که یک شب در این خانه سکونت پیدا کنند و در آن بخوابند.

این گیاه شناس مشهور انواع پرنده ها را به خانه خود دعوت کرده و یکی همزستی شگفت انگیز را ایجاده نموده او میگوید اصلا دلم نمیخواهد از خانه بیرون بروم.

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیاجنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

خانه سرسبز پر از گیاه

مجله مراحم: «پاتریک بلانک» با طراحی باغچه های عمودی و دیوارهای سبز شناخته می شود. او در طول زندگی خود تاکنون صدها دیوار باشکوه سبز که پوشیده از گیاهان مختلف است ساخته که در دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان ها به کار می‌رود. اما هیچ کدام از این ها به پای جنگل کوچکی در حومه شهر که برای خود به پا کرده است نمی‌رسد.

کاشت گیاهان و درخت در خانهجنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا,کاشت گیاهان و درخت در خانه

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

آقای بلانک ۶۱ ساله این باغچه های عمودی را با استفاده از اتصال میله های فلزی و عایق های ضد پوسیدگی و نمد ساخته است. بعد از آن نیز یک سیستم آبیاری برای مرطوب کردن این نواحی تعبیه شده است که آب رسانی به گیاهان را برعهده دارد. تاکنون مراکز خرید مهمی در سراسر جهان توسط آقای بلانک به این شکل طراحی شده است.

خانه رویایی آقای بلانک باغچه های عمودی زیادی دارد که پر از گلها و گیاهان مختلف است. این خانه باشکوه با همکاری معمار موفقی به نام «ژیل ابرسولت» طراحی شده است و هنگام قدم زدن در این خانه شما فکر می کنید که وارد یک دنیای تازه شده اید چون تقریبا تمام دیوارهای این خانه با خز و سرخس و گیاه پوشیده شده است.

تولید جنگل در خانهجنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

سه دیوار حیاط این خانه به طور کامل با گل و گیاه پوشیده شده و باعث شکل گیری یک آشپزخانه اوپن شده است. اتاق مطالعه و اتاق ناهارخوری واقعا خاص طراحی شده است. کف این اتاق ها استخر بسیار بزرگی تعبیه شده که پر از ماهی های رنگی و گیاهان آبزی است. پرندگان متنوع زیادی نیز در این خانه قرار دارند که میان شاخ و برگها لانه ساختند و پرواز می کنند.

آقای بلانک می گوید که در طراحی خانه اش کار خاصی انجام نداده و فقط یک اکوسیستم استادانه طراحی کرده که قصد دارد تا آنجا که می تواند محیط زندگی و طبیعت را باهم ادغام کند تا انسان و طبیعت را دوباره آشتی دهد.

جنگل در خانه سرسبز ترین خانه دنیا

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: