تقلب در لباس تیم ملی !

مدیرعامل آل‌اشپورت: لباس‌های تیم ملی ایران تقلبی است / لباس‌های اصلی را به ایرانی‌ها می‌دهیم
لباس‌های تیم ملی ایران تقلبی است!

مجله مراحم: ماجرای لباس های شرکت آل اشپرت وارد فاز جدیدی شده و بعید نیست تا چند روز آینده باعث رسوایی افرادی که در این موضوع نقش داشتند شود.

ماجرا از این قرار است که امروز مدیران شرکت آلمانی طرف قرارداد با تیم ملی-آل اشپرت-سر زده به محل اردوی تیم ملی ایران در اتریش می روند و بعد از گله گذاری های ملی پوشان و سر مربی تیم ملی از آنها درخواست می کنند تا لباس هایی که مورد اشکال قرار گرفته است را به آنها نشان دهند و از اینجاست که دست کسانی که واسطه تحویل لباس ها به تیم ملی هستند رو می شود چرا که مدیر شرکت آل اشپرت در گفتگویی با بی بی سی از پشت پرده لباس های تحویلی به تیم ملی پرده برداری می کند و می گوید این لباس ها تقلبی است و شرکت آلمانی برای رفع سو تفاهم البسه اصل را به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی تحویل خواهد داد.

شرکت روماریو اشپرت حالا باید پاسخگوی این موضوع باشد که چگونه لباس های غیر اصل که تولید شرکت آل اشپرت نیست را تحویل تیم ملی داده.

مدیر شرکت آل اشپرت در تماس خبرنگاران اعلام کرده که شخصا پیگیر حادثه پیش آمد خواهد بود از طرفی جعفری مدیر شرکت روماریو اشپرت در تماس با خبرنگار خبرلایو گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم و ممکن است این یک سوء تفاهم باشد.

اما این دروغ یا سو تفاهم یک طرف بیشتر ندارد آن هم شرکت روماریو اشپرت است که طرف قرارداد با فدراسیون فوتبال ایران است و متعهد است که البسه ایی با کیفیت استاندارد جهانی را تحویا تیم ملی ایران و فدراسیون دهد،باید منتظر ماند و دید چه کسی در ماجرای لباس های تقلبی نقش داشته و دروغ گفته است امیدواریم پای لباس فروش های منیریه تهران در این ماجرا باز نشود.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: