توصیه های رامبد جوان به احسان علیخانی!

مجله مراحم

مجله مراحم: حواشی مربوط به احسان علیخانی و “ماه عسل” تمامی ندارد. این حواشی در شرایطی به اوج خود می رسد که رامبد جوان مجری برنامه “خندوانه” هم وارد گود شده و از علیخانی حمایت می کند. رامبد جوان در گفتگویی تلویزیونی که متن آن در ادامه می آید در کنار حمایت از علیخانی توصیه هایی را نیز به وی کرده است.

متن کامل این گفتگو را بخوانید:

مجری برنامه پرسید: ما شنیدیم احتمالا یه شب شما مهمان “ماه عسل” میشین ، یه شب احسان مهمان “خندوانه”؟

رامبد جوان: إإ ، احسان قول داده بیاد ولی از من قولی نگرفته.

مجری برنامه درباره رابطه بین احسان با رامبد پرسید.

رامبد جواب پاسخ داد: یه خواهشی از مردممون دارم ، یک بد رفتاری هایی یه سری از مردممون میكنن كه به نظرم میزان بی مهریش خیلی زیاده ، برنامه “ماه عسل” تا امسال یكی از پربیننده ترین و پر طرفدارترین و موفق ترین برنامه های تلویزیون بوده ، بعد امسال یه عده تصمیم میگیرن به این برنامه حمله كنن و مارو بزارن جلوی اون و این به نظر من خیلی چیز زشت ، غیر حرفه ای ، غیر اخلاقانه و نا محترمانه هست و اصلا من بدم میاد از این رفتار كه مارو بزارن جلو و بگن ، این درسته ، اون غلطه و از واژه های زشتی مثل اینكه ، نون شون رو میزنن تو اشك اونا و .. استفاده کنند.

آخه این چقدر تصویر زشتیه ، چرا باید احسان علیخانی این كار رو بكنه ، چرا باید بعضی چرك و كثیف راجع بهش حرف بزنن ؟ مگه اون برنامه نبوده و طرفدار نداشته ؟ خیلی خب الان این شده .. اتفاقا به نظر من شعور مدیریتی تلویزیون رو الان داره میرسونه، كه این امكان رو میده ، تماشاگر هم زمان میتونه خنده یا گریه رو انتخاب كنه ،شبكه فرق میكنه ، میتونه یكی دست بزنه و شاد باشه و تا دم افطار با ما باشه ، یا دم افطار آروم باشه ، غمگین باشه و یكم اشك تو چشماش جمع بشه ، احسان این همه سال کار كرده و نشون میده كه كارش رو بلده ، این كارست ، هوشمنده ، رفیق ماست.

مجری: چند كلمه ای با احسان صحبت كنین تا آروم بشه.

رامبد جوان : احسان عزیزم وودی آلن میگه ، من همون قدر که به جایزه هایی كه بهم میدن توجه نمیكنم ، به انتقادهایی كه به من میشه هم توجه نمیكنم ، خوبه كه آدم گوش شنوا داشته باشه ، بابت نكات درست . ولی از اونجایی كه احساس میكنه نادانی و بی دانشی تو اون حرف ها وجود داره و هیچ گونه تحلیل سلامت و درست كارشناسی وجود نداره ، اصلا گوش نده.

ما برای مردم داریم كار می كنیم ، كارت رو بكن ، تو رفیق منی ، بهت زنگ میزنم ، با هم گپ می زنیم ، حال می كنیم و هر كاری هم كه لازم باشه برای مردم، برای اینكه كیف كنن و احساس كنن یه چیزی تو زندگی شون می تونه تغییر كنه ، تا حالشون بهتر بشه ، می كنیم . .

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: