نشت گاز منجر به انفجار شد +عکس تخریب خانه با انفجار گاز

تخریب خانه با انفجار گاز و نشت گاز منجر به انفجار شد و عکس تخریب خانه با انفجار گاز و تصاویر وحشتناک از انفجار گاز در خانه مسکونی را ببینید.

نشت گاز شهری و در پی آن بروز انفجار مهیب در خاورشهر، اعضای خانواده ۴ نفره را دچار شوک و ترس کرد.

به گزارش مجله مراحم به نقل از ایسنا، با تماس هراسان اهالی محله خاور شهر، فاز یک بن بست ۱۲ با سامانه ۱۲۵ مبنی بر بروز انفجار مهیب منزل مسکونی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۴:۴۸ بامداد امروز آتش نشانان ایستگاه ۶۳ و گروه امداد و نجات ۱۵ را به محل حادثه اعزام کرد.

نشت گاز منجر به انفجار شد

تخریب خانه با انفجار گاز اکبر فرهادی فرمانده ایستگاه ۶۳ که در محل حادثه حضور داشت در این باره اظهار داشت: در محل حادثه یک منزل یک طبقه ویلایی به مساحت ۲۸۰ متر مربع و حدود ۳۰ متر زیرزمین دیده می شد که در بر اثر نشت گاز شهری در زیرزمین دچار انفجار شده و بخشی از قسمت شرقی آن تخریب شده بود.

وی ادامه داد: بر اثراین انفجار بخشی از اثاثیه منزل به خارج اطراف پرتاب شده و دو خودروی سواری سمند و جیپ قدیمی که در حیاط آن پارک شده بود دچار خسارت مالی گشته بود.

فرهادی خاطر نشان کرد: در این حادثه خوشبختانه اعضای خانواده ۴ نفره شامل یک زوج جوان ۲۵تا ۳۰ سال و بانوی ۵۰ ساله و مرد ۶۰ ساله در قسمت غربی منزل خواب بودند و تنها مرد میانسال بر اثر سقوط اشیا بر روی سرش دچار آسیب دیدگی سطحی شده و بقیه افراد دچار ترس و شوک ناشی از انفجار شده بودند که همگی تحویل امدادگران اورژانس شدند. تخریب خانه با انفجار گاز

عکس تخریب خانه با انفجار گاز

فرمانده ایستگاه ۶۳ تاکید کرد: در این عملیات آتش نشانان با قطع برق و گاز ایمن سازی های لازم را انجام دادند و به بررسی محل حادثه پرداختند و پس از تحویل محل به عوامل انتظامی و مالک به ماموریت خود پایان دادند.

گفتنی است؛ علت بروز این انفجار، نشت گاز شهری در زیرزمین و رسیدن جرقه کنتاکت یخچال به آن اعلام شد.

انفجار گاز در خانه مسکونی

تخریب خانه با انفجار گاز
انفجار گاز در خانه مسکونی

تخریب خانه با انفجار گاز تخریب خانه با انفجار گاز

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: