آقای جواد نکونام لطفا برای مردم فیلم بازی نکن

آنچه در این ماجرا علاقه مندان به تیم ملی را آزار داده، عدم صداقت جواد است.

از نخستین لحظه های حضور سه ستاره تیم ملی در برنامه شب گذشته بیست چهارده، خیلی از مخاطبان تلویزیونی منتظر بودند فردوسی پور بحث پیراهن لئو مسی را پیش بکشد و کاپیتان تیم ملی بار دیگر به ابهامات پاسخ دهد.

بلافاصله پس از پایان مسابقه تیم های ایران و آرژانتین، وبسایت روزنامه دیلی میل انگلیس در گزارشی مدعی شده بود که جواد نکونام پیش از آغاز مسابقه قول پیراهن مسی را از او گرفته بود.

url

 

هافبک شماره ۶ تیم ملی به محض ورود به ایران در همان فرودگاه این اتفاق را تکذیب کرد و با اشاره به سابقه ۶ سال حضورش در لالیگا، تاکید کرد پیراهن هیچکس را به جای ییراهن تیم ملی اش نخواهد گرفت. حقیقت اما سرانجام در استودیوی برنامه ویژه جام جهانی شبکه سوم برملا شد. نکو روی آنتن زنده تصمیم گرفت اصل ماجرا را بگوید و این بار به طور شفاف از دوئل با اولادی بر سر پیراهن مسی حرف زد و اعتراف کرد که پیراهن این ستاره را خودش گرفته است.

به گزارش آی اسپورت، تلاش و اشتیاق برای گرفتن پیراهن لئو مسی، هرگز اتفاق عجیب و دور از انتظاری نیست. پیش تر، بازیکنان تیم فوتبال لورکوزن بر سر پیراهن این ستاره به دعوای فیزیکی پرداخته اند و در همین تورنمنت نیز اودمونیگی به شدت از گرفتن پیراهن لاپولگا هیجان زده شده و هر روز با آن عکس می گیرد. آنچه در این ماجرا علاقه مندان به تیم ملی را آزار داده، عدم صداقت جواد است. کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی در ساعات اخیر به شدت به این دروغگویی آشکار واکنش نشان داده اند. بیشتر آن ها که قبل تر نیز بهانه هایی برای نارضایتی از نکو داشتند، بعد از نمایش خوب و موفق او در تورنمنت حالا با افشای این ماجرا بار دیگر از کاپیتان تیم ملی دلخور شده اند.

نکته جالب صحبت های دیشب که به شدت در فضای مجازی نیز پررنگ شده است، تاکید نکو روی بی اهمیت بودن مسائل مرتبط با پیراهن ستاره ها بود. او در حالی نسبت به داستان پیراهن مسی ابراز بی علاقگی می کرد که حتی بعد از تعارف آن به مهرداد پولادی به او حکم کرد که حتما باید تا فردا با آن عکس بگیرد!

در فاصله ۶ مسابقه تا شکستن رکورد بازی های ملی علی دایی، نکونام حالا ساعت های پرحرف و حدیثی را در فیس بوک و توئیتر پشت سر می گذارد. حالا دیگر اعتماد به صحبت های آقای کاپیتان، کار دشواری خواهد بود. به هر حال شاید همیشه آنتن صداوسیما در کار نباشد که فرصت اعتراف را در اختیار او بگذارد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: