آقای جواد نکونام لطفا برای مردم فیلم بازی نکن

آنچه در اين ماجرا علاقه مندان به تيم ملي را آزار داده، عدم صداقت جواد است.

از نخستين لحظه هاي حضور سه ستاره تيم ملي در برنامه شب گذشته بيست چهارده، خيلي از مخاطبان تلويزيوني منتظر بودند فردوسي پور بحث پيراهن لئو مسي را پيش بکشد و کاپيتان تيم ملي بار ديگر به ابهامات پاسخ دهد.

بلافاصله پس از پايان مسابقه تيم هاي ايران و آرژانتين، وبسايت روزنامه ديلي ميل انگليس در گزارشي مدعي شده بود که جواد نکونام پيش از آغاز مسابقه قول پيراهن مسي را از او گرفته بود.

url

 

هافبک شماره ۶ تيم ملي به محض ورود به ايران در همان فرودگاه اين اتفاق را تکذيب کرد و با اشاره به سابقه ۶ سال حضورش در لاليگا، تاکيد کرد پيراهن هيچکس را به جاي ييراهن تيم ملي اش نخواهد گرفت. حقيقت اما سرانجام در استوديوي برنامه ويژه جام جهاني شبکه سوم برملا شد. نکو روي آنتن زنده تصميم گرفت اصل ماجرا را بگويد و اين بار به طور شفاف از دوئل با اولادي بر سر پيراهن مسي حرف زد و اعتراف کرد که پيراهن اين ستاره را خودش گرفته است.

به گزارش آي اسپورت، تلاش و اشتياق براي گرفتن پيراهن لئو مسي، هرگز اتفاق عجيب و دور از انتظاري نيست. پيش تر، بازيکنان تيم فوتبال لورکوزن بر سر پيراهن اين ستاره به دعواي فيزيکي پرداخته اند و در همين تورنمنت نيز اودمونيگي به شدت از گرفتن پيراهن لاپولگا هيجان زده شده و هر روز با آن عکس مي گيرد. آنچه در اين ماجرا علاقه مندان به تيم ملي را آزار داده، عدم صداقت جواد است. کاربران ايراني شبکه هاي اجتماعي در ساعات اخير به شدت به اين دروغگويي آشکار واکنش نشان داده اند. بيشتر آن ها که قبل تر نيز بهانه هايي براي نارضايتي از نکو داشتند، بعد از نمايش خوب و موفق او در تورنمنت حالا با افشاي اين ماجرا بار ديگر از کاپيتان تيم ملي دلخور شده اند.

نکته جالب صحبت هاي ديشب که به شدت در فضاي مجازي نيز پررنگ شده است، تاکيد نکو روي بي اهميت بودن مسائل مرتبط با پيراهن ستاره ها بود. او در حالي نسبت به داستان پيراهن مسي ابراز بي علاقگي مي کرد که حتي بعد از تعارف آن به مهرداد پولادي به او حکم کرد که حتما بايد تا فردا با آن عکس بگيرد!

در فاصله ۶ مسابقه تا شکستن رکورد بازي هاي ملي علي دايي، نکونام حالا ساعت هاي پرحرف و حديثي را در فيس بوک و توئيتر پشت سر مي گذارد. حالا ديگر اعتماد به صحبت هاي آقاي کاپيتان، کار دشواري خواهد بود. به هر حال شايد هميشه آنتن صداوسيما در کار نباشد که فرصت اعتراف را در اختيار او بگذارد.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: