بیوگرافی حمید صفت و خانواده اش + ماجرای قتل و زندان

بیوگرافی حمید صفت و خانواده اش و زندگینامه حمید صفت خواننده رپ را در ادامه بخوانید.

بیوگرافی حمید صفت

حمیدرضا امیری با نام هنری حمید صفت خواننده رپ زیرزمینی ایران میباشد او متولد ۱۸ مرداد ۱۳۷۲ است و خیلی زود به شهرت رسید.

این خواننده با توجه به رابطه های زیادی که با هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون داشت توانست که خیلی زود نام خود را در رسانه های کشور مطرح کند و راه خود را از دیگر خواننده های رپ جدا کند.

او هنوز ازدواج نکرده است ولی مجردی زندگی میکند پدرش زمانی که او کودک بوده آنها را ترک میکند مادرش سالها بعد ازدواج میکند و حمید صفت خانه اش را جدا میکند.

بیوگرافی حمید صفت,زندگینامه حمید صفت

نحوه ورود به موسیقی

او فعالیت موسیقی را به سبک رپ در دبیرستان اغاز کرد و به همراه دوستش علی رهرو کار خود را در این زمینه ادامه داد الگوی انها امینم خواننده آمریکایی بود.

بعد از اکران فیلم “چ” که به زندگی شهید چمران میپرداخت حمیدرضا امیری یک آهنگ درباره این فیلم و شهید چمران خواند و چهره خود را نیز به شکل شخصیت شهید چمران در این فیلم دراورد.

بیوگرافی حمید صفت

بیوگرافی حمید صفت,عکس حمید صفت

 

حمیدرضا امیری میگوید عاشق شخصیت شهید چمران هستم و آهنگ “چ” را در وصف این بزرگوار خوانده ام. آهنگسازی این آهنگ امیرعباس گلاب است کسی که تیتراژ سریال ستایش را ساخته است.

بیوگرافی حمید صفت,مادر حمید صفت

بیوگرافی حمید صفت,همسر حمید صفت

 

قتل ناپدری

حمید صفت صبح روز ۲۸ مردادماه خود را به کلانتری ونک معرفی میکند و میگوید که ناپدری اش مرده است ولی نمیداند که چی کسی قاتل او است!

بعد از گزارش این خواننده پلیس به خانه آنها میرود و بعد از بررسی این ماجرا همسایه های انها میگویند که حمید صفت با ناپدری اش درگیر شده و او را به قتل رسانده است.

گویا ناپدری او قبل از اینکه جانش را از دست بدهد خبر درگیری را به همسایگان اطلاع میدهد.

زندانی شدن حمید صفت

عکس های حمید صفت

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: