خوشحالی کلینتون از پیروزی در نیویورک +تصاویر

پیروزی در رقابت درون حزبی ایالت «نیویورک» رویای «ترامپ» و «هیلاری» را برای مصاف با یکدیگر در انتخابات نهایی ریاست جمهوری آمریکا که در ۸ نوامبر برگزار می شود، به حقیقت نزدیکتر کرد.

مجله مراحم:براساس نتایج اولیه انتخابات درون حزبی ریاست جمهوری آمریکا درایالت نیویورک، از پیروزی دونالد ترامپ دررقابت حزب جمهوریخواه ورقابت نزدیک هیلاری کلینتون وبرنی سندرز دراین انتخابات خبر داد.

 
رای گیری درنیویورک ساعت ۹ شب به وقت محلی (۵ و ۳۰ دقیقه بامداد چهارشنبه) به پایان رسید. براساس نتایج اولیه شمارش آراء، درحزب جمهوریخواه دونالد ترامپ ۶۸.۶ درصد، جان کیسیک ۱۷.۸ درصد وتد کروز ۱۳.۶ درصد آراء را به دست آوردند.
 
در حزب دموکرات نیز هیلاری کلینتون حدود ۶۰ درصد وبرنی سندرز حدود ۴۰ درصد آراء را به دست آورده اند اما شبکه خبری سی اِن اِن تاکید کرد که این نتایج اولیه است و هنوز پیروزی کلینتون قابل پیش بینی نیست.
 
انتخابات درون حزبی درنیویورک برای کلینتون وترامپ نامزدهای پیشتاز دو حزب دموکرات و جمهوریخواه با توجه به شکست های اخیر آنان بسیار مهم است. پیش بینی می شود کلینتون که در گذشته سناتور نیویورک هم بوده بتواند در این ایالت در برابر برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت پیروز شود. پیروزی درایالت نیویورک به کلینتون وترامپ درجهت دستیابی به نامزدی نهایی حزب های دموکرات وجمهوریخواه کمک شایانی می کند. 
 
 
مجله مراحم
 
 
 
 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: