در تریبون مجلس به آیت‌الله رفسنجانی گفتند «فتنه گر»

مجله مراحم: یک نماینده منتسب به دلواپسان در نطق میان دستور خود، رئیس مجمع تشخیض مصلحت نظام را مورد انتقاد و اعتراض قرار داد.

 

 

 

جواد کریمی قدوسی، نماینده مردم مشهد در مجلس در نظق خود با انتقاد شدید  از مواضع رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، خطاب به آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:  آقای هاشمی! مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید و بیش از این انقلاب و نظام را زحمت ندهید.

 

 

 

وی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس با خطاب قرار دادن هاشمی رفسنجانی و خانواده وی نسبت ها و اتهاماتی را به وی وارد کرد که متن این نطق در ادامه می آید:

 

جناب آقای هاشمی رفسنجانی! جناب عالی و برخی از اعضای خانواده‌تان بنا بر مشاهده‌های آشکار ملت و مستند به گزارش‌های دقیق اطلاعاتی و امنیتی و گزارش قوی قرائت شده ۷۰۰ صفحه‌ای کمیسیون اصل ۹۰ قانون اساسی در مجلس هشتم در راس فتنه ۸۸ بوده‌اید و با تمام توان خود در مقابل امام، انقلاب و شهدا و ملت ایستادید و امنیت جمهوری اسلامی را به طور جدید تهدید کردید و امروز هم با سوءاستفاده از ظرفیت دولت یازدهم این راه را ادامه می‌دهید.

 

 

 

 

در این ایام شما با ادبیات جدیدی همچون رفتار مستکبران با ولی نعمتان انقلاب (روستائیان عزیز) بازخوانی مکرر داستان خانه نشینی امیرالمومنین علی (ع) و اخلال در راهبردهای جمهوری اسلامی در سیاست خارجی و جلوگیری از اجرای حکم فرزندانتان از جمله مهدی که توسط قضات صادر شده و نماد اجرای عدالت در دهه چهارم انقلاب است به مقابله با ارزش‌های انقلاب اسلامی ادامه می‌دهید.

 

 آقای هاشمی مطمئن باشید که اگر دوباره بخواهید از خطوط قرمز انقلاب، امام و شهدا و جوانان غیور این زمان عبور کنید و مسیر فتنهرا ادامه دهید در این صورت و در حالی که ملت حجت را بر شما تمام کرده با هزاران لشکر عشق آماده در مقابل شما و فامیل‌های ثروت و خانواده‌های قدرت هم فرهنگ با فتنه که در پی تبدیل نظام به سلطنت هستند خواهند ایستاد و کار را برای همیشه تمام خواهند کرد.

 

 

 

گفتنی است؛ دلواپسان اخیرا و پس از اعلام کاندیداتوری هاشمی رفسنجانی برای مجلس خبرگان، حمله گسترده ای را به وی  آغاز کرده اند و با برداشت های شخصی از سخنان اخیر  رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در سخنرانی های خود وی را مورد حمله قرار می دهند.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: