دانلود فیلم هندی The Villain 2014 + زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی The Villain 2014 + زیرنویس فارسی فیلم هندی را در ادامه مشاهده میکنید.

دانلود فیلم هندی The Villain 2014 + زیرنویس فارسی

دانلود فیلم هندی The Villain 2014 + زیرنویس فارسی

.

 زمان:   ۱۲۹ دقیقه

ژانر : اکشن ،عاشقانه

      کارگردان: Mohit Suri

  ستارگان:

Sidharth Malhotra – Shraddha Kapoor – Rini Das

.

برای دانلود زیر نویس فارسی این فیلم اینجا کلیک کنید (حجم ۴۰ کیلو بایت)
راهنمای استفاه از زیرنویس فارسی: فیلم را با برنامه km Player پخش کنید سپس فایل زیرنویس را بعد از دانلود از حالت فشرده خارج کنید و بعد روی فیلم (که در حال پخش است) بکشید (درگ کنید)

کیفیت BluRay 720p با حجم ۹۰۰ مگابایت

لینک های دانلود فیلم:

  دانلود از سرور UploadBoy 

دانلود از سرور UploadBaz

دانلود از سرور RioUpload

دانلود از سرور RodFile

راهنمای دانلود:

 UploadBoy :روی گزینه دانلود سرعت پایین کلیک کنید. (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که باید چند ثانیه صبر کنید تا گزینه Create Download Link فعال شوند. روی گزینه Create Download Link  کلیک کنید تا لینک دانلود ساخته شود.

UploadBaz : در پایین صفحه روی گزینه Free Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

  RodFile : روی گزینه Free Download کلیک کنید در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

RioUpload : روی گزینه Download کلیک کنید (با کلیک ، یک پنجره باز میشود که تبلیغاتی است با آن کاری نداریم) در همان صفحه وارد صفحه ای میشوید که در پایین صفحه باید کدی را وارد کنید و روی گزینه Create Download Link کلیک کنید تا وارد صفحه ای شوید که لینک دانلود در آن است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: