اعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویر

اعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویر اعدام سه زورگیر در مشهد را مشاهده میکنید.

اعدام زورگیر ها در مشهد

سه زورگیر مشهدی که بارها اقدام به شرارت و مزاحمت برای نوامیس مردم و همچنین زورگیری کرده بودند در ملاعام اعلام شدند.

اعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام

تصاویر اعدام سه زورگیر در مشهد

این سه زورگیر بارها اقدام به زورگیری از مردم کرده و دستگیر شده اند اما بعد از آزادی دوباره اقدام به زورگیری میکردند و چندین بار به این جرم مرتکب شده اند که در نهایت به دستور دادستان مشهد به اعدام محکوم شدند.

این سه زورگیر علاوه بر زورگیری اقدام به سرقت مسلحانه از مغازه ها و طلافروشی ها نیز کرده اند و ناامنی های بسیاری زیادی در شهر مشهد به وجود اورده بودند.

اعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعام

اعدام سه شرور در ملاعام

در محل اجرای حکم دادستان دادگاه مشهد با ذکر جرم های انها گفت که این سه شرور بارها دست به زورگیری از مردم و مزاحمت برای نوامیس مردم شده اند و در یکی از سرقت های مسلحانه باعث قتل یکی از شهروندان شده و اولیای دم مقتول نیز به بخشش انها رضایت نداده است و در محل اجرای حکم حضور یافته اند.

اعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام

اعدام اراذل و اوباش در مشهد

این سه نفر با تیراندازی با اسلحه باعث مجروح کردن تعداد زیادی از شهروندان مشهدی شده و در طول سال های اخیر به کارهای شیطانی خود ادامه داده اند.

اعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویر

وی همچنین افزود: در محل قتل مرحوم محمد ثنایی طبق دادنامه صادره از سوی شعبه هشتم دادگاه انقلاب اسلامی مشهد که طی آن افراد نام برده شده به اتهام محاربه از طریق انجام سرقتهای مسلحانه متعدد منجر به قتل، ناامنی در محیط و موجب سلب امنیت عمومی و ایجاد رعب و وحشت در بین مردم شده بودند به مواد ۴۲-۱۸۳-۱۸۵-۱۹۰ و ۱۹۱ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۰ اعدام شدند.

اعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعاماعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویراعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعاماعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویراعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعاماعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعام اعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعاماعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویراعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعاماعدام زورگیر ها در مشهد و در ملاعام +تصاویراعدام زورگیر ها,اعدام اراذل و اوباش,تصاویر اعدام در ملاعام

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: