مدل موهای هالیوودی (تصاویر)

مدل موهای هالیوودی را در این بخش از مجله مراحم ببینید.

شاید خیلی ها به دنبال تغییر یا انتخاب یک مدل موی جدید و متفاوت هستند ولی چیزی به ذهنانش نمیرسند به نظر ما یکی از مدل موهایی که میتوان از آنها ایده گرفت مدل موهای ستاره های هالیوود است چرا که جدیدترین و به بهترین مدل مو توسط آرایشگران حرفه ای برای آنها انتخاب میشود.

مدل موهای هالیوودی

همه ما گاهی به ایجاد تغییراتی در ظاهر خود احتیاج داریم، ستاره های هالیوود هم از این موضوع مستثنی نیستند. آنها برای جذب طرافداران بیشتر سعی می کنند همیشه بهترین مدل های لباس و آرایش را انتخاب کنند. تغییرات مدل موی آنها نیز از جمله تغییراتی است که بسیار به چشم می آید. ما در اینجا جدیدترین مدل موی کوتاه ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم تا در صورت علاقه از آنها ایده بگیرید.

چند نکته بسیار مهم برای کوتاه کردن مو که بهتر است بدانید:

– کوتاه نمودن موها با دفعات بیشتر، باعث نمی‌شود که رشد موهای شما بیشتر شود:

دور ریختن انتهای موها، تاثیر مستقیمی بر رشد موهای شما ندارد. زیرا انتهای مو، تاثیری روی فولیکول‌های پوست سر، که تعیین می‌کنند موها با چه سرعتی و چه مقدار رشد کنند، ندارد. آرایش مو در واقع، موهای شما را برای رشد، سالم‌تر نگاه می‌دارد.

– همیشه میتوانید موهایتان را بیشتر کوتاه کنید:

اگر ۱۰۰ درصد مطمئن نیستید که می‌خواهید موهایتان را کوتاه کنید، قسمت کوچکی از موهایتان را که کمتر از مقداریست که در نظر دارید ، کوتاه کنید. همیشه فرصت این را دارید که موهایتان را کوتاه کنید بنابراین از مقدار کوتاه‌تر شروع کنید تا ببینید ابتدا چه احساسی به آن دارید.

– گاهی پیرایش موها را به تعویق بیاندازید:

گاهی فواصل زمانی بین پیرایش موهای خود را تغییر دهید، مثلاً به جای مرتب‌سازی معمول ۶ یا ۸ هفته‌ای، وقفه‌ای ۳ یا ۴ ماهه، بین پیرایش موها ایجاد نمایید. زیرا حدوداً هر سه یا چهار ماه، انتهای موها شروع به دوشاخه شدن می‌کند (اصطلاحاً موهای شما موخوره می‌گیرد) و این زمانی است که موهای شما واقعاً نیاز به پیرایش دارد.

زندیا

مدل موهای هالیوودی

زندیا

مدل موهای هالیوودی

روث نگا

مدل موهای هالیوودی

ملی بابی براون

مدل موهای هالیوودی

کلی رولند

مدل موهای هالیوودی

لوسی هیل

مدل موهای هالیوودی

لوسی هیل

مدل موهای هالیوودی

کریستن استوارت

مدل موهای هالیوودی

لی‌لی کالینز

مدل موهای هالیوودی

هلی بری

مدل موهای هالیوودی

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان: